848

برای معالجه سفیدی مو این نسخه گیاهی را بخوانید

|
2 دیدگاه
مو سفید نه تنها یکی از معضلات دوران پیری است بلکه بسیاری افراد از سنین جوانی با آن مواجه می شوند و یکی از شکایت های همیشگی آنها رنگ کردن مداوم موها مخصوصا با رنگ های شیمیایی است.

رنگ موهای زیادی در بازار وجود دارد که برای پوشاندن سفیدی مو از آن ها استفاده می شود اما همه این رنگ ها شیمیایی بوده و استفاده مداومشان برای سلامتی مضر است.
برای معالجه سفیدی مو این نسخه گیاهی فوق العاده را بخوانید.
راه حل های بسیاری برای برطرف کردن سفیدی مو وجود دارد اما ما به شما یکی از بهترین راهکارهای طبیعی و سالم را توصیه می کنیم.

دستورالعمل

پنج سیب زمینی را پوست گرفته و در یک ظرف حاوی دو لیوان آب ریخته و آن را روی حرارت قرار دهید پس از اینکه اولین حباب های نشانه جوشیدن آب را مشاهده کردید باید پنج دقیقه صبر کرده و سپس ظرف را از روی حرارت بردارید،می توانید برای معطر شدن رایحه این ترکیب معجزه آسا روغن های طبیعی رزماری یا اسطوخودوس به آن اضافه کنید.

طرز استفاده این ترکیب معجزه گر

ابتدا موهای خود را مثل همیشه بشویید سپس این ترکیب را روی پوست سر خود ماساژ دهید و پس از مدت کوتاهی می بینید که دیگر از تارهای موی سفید در سرتان خبری نیست.
2 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: امین

من دقیقا متوجه نشدم ، یعنی چی ۵ تا سیب زمینی رو در ۲ لیوان آب در حد یه قل بجوشونیم ، حالا چرا دقیقا ۵ تا ؟ به نظر ناقص می اومد یا شوخی ، می شه لطفا توضیح کاملتری بدید ؟

    توسط: دانیال میکائیلی

    کاملا واضح بود.
    در قسمت دستورالعمل نحوه تهیه و بخش بعد طرز استفاده توضیح داده شده.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.