7034

چگونه در عرض یک هفته ۳ کیلوگرم وزن کم کنید؟

|
0 دیدگاه

بهترین راه برای کاهش اضافه وزن این است که تمام میان وعده‌ها و چاشنی‌هایتان را حذف کنید؛ از شیرینی و شربت بگیرید تا سس و دلستر و نوشابه. در وعده شام هم بی‌خیال غذاهای برنجی شوید.

این هم یک رژیم پیشنهادی دیگر که با کمک آن می‌توانید در عرض یک هفته تا ۱۰ روز حدود ۳ کیلوگرم وزن کم کنید.

صبحانه (۷ تا ۸ صبح): ۲ عدد تخم‌مرغ آبپز، قهوه یا چای، یک عدد سیب

میان‌وعده (۱۰:۳۰-۱۰): یک لیوان شیر کم‌چرب یا یک عدد موز کوچک

ناهار (۱۳-۱۲:۳۰): گوشت قرمز یا ماهی کبابی یا بخار‌پز، سالاد فصل بدون مایونز، نصف لیوان آب کرفس

در سالاد فصل‌تان می‌توانید هر نوع سبزی و سیفی مورد علاقه‌تان را بگنجانید و وعده‌های سالاد را حذف نکنید چون  مانع از بروز یبوست می‌شود.

به جای آب کرفس، نباید خود کرفس را بخورید که نفخ می‌کنید.

میان‌وعده (۱۸-۱۷:۳۰): یک لیوان آب گوجه فرنگی

شام (۲۰-۱۹:۳۰): گوشت قرمز یا ماهی یا مرغ (کبابی یا بخارپز)، سبزیجات تازه  همراه با مقداری جوانه (گندم یا جو)، لیمو ترش تازه

تعادل بین گوشت‌ها را رعایت کنید. اگر برای ناهار گوشت‌قرمز می‌خورید، سعی کنید برای شام ماهی یا مرغ بخورید. هیچ‌کدام از گوشت‌ها را به بهانه دوست نداشتن از برنامه غذایی‌تان حذف نکنید، در غیر این‌صورت قید این رژیم را بزنید.

با رعایت این رژیم روزانه فقط هزار کالری به بدن‌تان می‌رسد بنابراین تنها برای ۷ تا ۱۰ روز، نه بیشتر، مناسب است. در غیر این صورت سلامت‌تان به خطر می‌افتد. حین رعایت این رژیم حتما باید حداقل روزی یک ساعت پیاده‌روی کنید تا نتیجه خوبی بگیرید. همچنین فراموش نکنید که مواد غذایی این رژیم را باید بدون نان بخورید!

بطور کلی این را بدانید که بهترین راه برای کاهش اضافه وزن این است که تمام میان وعده‌ها و چاشنی‌هایتان را حذف کنید؛ از شیرینی و شربت بگیرید تا سس و دلستر و نوشابه. در وعده شام هم بی‌خیال غذاهای برنجی شوید. در کنار این رعایت‌های غذایی، باید فعالیت‌های جسمی‌تان را هم زیاد کنید و حتما باید روزی نیم‌ساعت پیاده‌روی کنید.

0 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.