Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
چطور دندان سفید داشته باشیم
688

چطور دندان سفید داشته باشیم

|
0 دیدگاه

لیچینگ روشی است که با کاربرد مواد و روشهای مخصوص می شود دندانها را از رنگهای نا مطلوب مانند زرد، قهوه ای و حتی خاکستری به رنگ سفید باز گرداند.

تفاوت سفید کردن با جرمگیری و برساژ چیست ؟

در جرمگیری تنها رنگدانه های خارجی از روی سطح دندان برداشته می شوند و دندان به رنگ اول خود بر می گردد.در سفید کردن ، دندان از رنگ اولیه خود بسیارسفید تر می شود.

 

آیا سفید کردن باعث آسیب به دندان یا تخریب مینا می شود ؟

هیچگونه آسیبی در کاربرد مواد سفید کننده تحت نظر دندانپزشک گزارش نشده است . تنها به دلیل نفوذ مواد سفید کننده درون ساختار دندان معمولا دندان ها موقتا حساس می شوند . مواد داروخانه ای وتجاری به دلیل داشتن مواد ساینده مضر هستند وتوصیه نمی شوند .

آیا پس از سفید کردن دندانها امکان تغییر رنگ مجدد وجود دارد ؟

در صورت عدم استفاده زیاد از مواد رنگ زا احتمال آن ضعیف است.در عین حال همیشه امکان سفید کردن مجدد وجود دارد .

چگونه سفید کردن انجام می شود ؟

دو روش برای سفید کردن وجود دارد:

سفید کردن سریع دندانها درمطب
سفید کردن ملایم و تدریجی دندانها درخانه
سفید کردن سریع دندانها
در این روش با کاربرد مواد و تکنیک های سریع و با شدت زیاد ، دندانها در ۱ تا ۲ جلسه نیم ساعته در مطب به رنگ مطلوب می رسند.سرعت سفید شدن دندانها از مزایای این روش است اما احتمال برگشت در این روشها بیشتر است.

سفید کردن تدریجی دندانها

در این روش بیمار مواد سفید کننده با قدرت کمتر را تحت نظر دندانپزشک به مدت ۲ تا ۳ هفته درخانه بکار می برد تا دندانها به رنگ مطلوب برسند. سفید شدن دندانها در این روش تدریجی انجام می شود اما در عوض احتما ل برگشت رنگ در این روش کمتر است.

روش انجام درمان

برای قرار دادن مواد سفید کننده روی دندانها از وکیوم های پلاستیکی ساخته شده استفاده می شود تا مواد سفید کننده باعث آسیب به لثه ها نشود . بلیچینگ یکی از ساده ترین درمانهای زیبایی است که با هزینه نسبتا اندک بطرز اعجاب آوری زیبایی لبخند فرد را دگرگون می کند.

[click_like post_id='3539']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.