301

جانشین داروهای دردهای جزئی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

متداول ترین نوع درد جزئی سردرد است.

دو روش عمده برای کاهش درد وجود دارد

یکی شامل سازگاری که تمرکز یافتن بر فکر است در حالی که دیگری درباره جلوگیری از احساس درد از طریق شکلهای مبارزه ای تحریکی است.

کاهش فکری باید در صورت امکان قبل از دوره های درد آغاز شود اما اگر شما وارد مرحله دردناک بالقوه ای شدید باید در آغاز درباره انتظارهایتان فکر کنید، و انتظار تشدید آن را نداشته باشید؛ تصور کنید که درد آرام می گیرد.

اگر به همراه شخص دیگری در یک مکان برای تعیین وقت یا دندان پزشک یا سایر منابع بالقوه درد هستید حتی الامکان به آن توجه نکنید زیرا موجب آزار شما خواهد شد.

تحقیقات پیاپی نشان داده، آنهایی که انتظار درد شدید دارند شدت درد زیادتری را نسبت به آنهایی که درد کمی را انتظار می کشند احساس خواهند کرد.

فیلم بر مریضیهایی که هنگام درمان دندان، تزریقات یا جراحی کوچک واکنش کمتری نشان داده اند به نسبت افرادی که در شرف درمان مشابه اثر کاهش دهنده درد قرار دارند، تاثیر کمتری می گذارد.

بنابراین، این امر مهم است که مریضها و سایر مسئولان سعی در کسب اطمینان در این زمینه داشته باشند زیرا آنها صرفاً در معرض روشهایی قرار می گیرند که واکنش خوبی را ذبه درد نشان می دهند، اثر آن روی پیش بینی بچه ها بیشتر مؤثر است، در صورتی که روش به کار رفته از نظر سنی و مشخصه های دیگر مشابه است.

وقتی که درد اتفاق می افتد، شدت آن را می توان با یک تلاش دانسته ای برای دور کردن آن با تغییر تمرکز فکری کاهش داد. اساساً درباره آن فکر نکنید؛

درباره چیز دیگری فکر کنید، ترجیحاً بعضی چیزهای خوش آیند شما یا یک مشکلی که تا حد ممکن فکر شما را به طور کامل جلب می کند.

دندان پزشکان دریافته اند که دوری از درد می تواند مفید واقع شود؛ اغلب پزشکان از رادیو ضبط و تصویرهای زیبای روی دیوارها یا کارهای هنری روی سقفهایمطب خود برای این منظور استفاده می کنند و فکر بیماران را منحرف می کنند.

زمانی که شما به موزیک گوش می دهید یا کتاب سرگرم کننده ای را می خوانید، یک غذای خوب می پزید یا اینکه فیلم خوبی تماشا می کنید، مساله مهم این است که حواس باید روی چیزهایی غیر از درد متمرکز شود.

تنش ماهیچه ای، درد را شدت می بخشد، بنابراین از زمینه های استراحت  استفاده شود یا روش استراحت شخصی خودتان را درباره نحوه کاهش درد به کار برید.

استراحت کامل در پاره ای مواقع برای توقف درد بسیار مؤثر است.

این نوع روش که به طور خاصی در میان یوگا و فارکیس در هندوستان در یک سطح وسیعی توسعه یافته است، می تواند برای نادیده گرفتن پایداری کارهای بزرگ شگفت انگیز یا خطرهای وارده بدن آسیب یا درد استفاده شود.

مبارزه طبیعی بدن یکی از راههای ممکن برای رهایی از درد است.

مؤثرترین نوع تحریک به نسبت درد، متفاوت به نظر می رسد

تحریک با گرما، سرما، ارتعاش، برق و مالش همه می توانند درد را کاهش دهند. آنها را می توانید با یک بطری آب گرم یا یک کیسه خرده های یخ، تحریم کردن با ماساژ دهنده ها یا استفاده از تحریک کننده های عصبی ورا پوستی به کار برید

اگر درد را در قسمتی از بدن مرتباً احساس می کنید،  نقطه ای را پیدا کنید که بتوانید برای تخفیف اثر درد آنرا فشار دهید. درمان کنندگان فشاریچینی نقطه های مخصوصی را روی بدن و اندامها یا محلهای درد که می توان با تحریک آنها درد را کاهش داد، پیدا کرده اند.

چگونگی کار آنها مشخص نشده است، اما روان شناسان درمانی و آزمایشگاهی به طور هماهنگ کارآیی آنها را تأیید کرده اند. همین طور هم محرک حرفه ای طب فشاری سوزنی (به بخش ۲ مراجعه کنید) بدون شک اثر بیشتری نسبت به مالش دهنده های ساده دارد.

هنوز هم واقعیت دارد که شما می توانید با این روش و بدون هیچ گونه وسیله ای درد را کاهش دهید.

سرانجام، تحریک می تواند از حرکات ماهیچه ای به وجود آید. حرکت را از نوعی انتخاب کنید که به طور مستقیم با موضع درد درگیر نشوید.

بر حسب سمت درد دوچرخه سواری یا قایقرانی و یا قرار دادن موضع درد در زیر شن که به طور باور نکردنی در کاهش درد اثر می گذارد.

روابط زناشویی می تواند از بهترین عوامل زوال درد باشد.

کار شدیدتر و شکل فعالیت انتخاب شده احتمالاً برای رهایی از درد بیشتر تأثیر دارد، در واقع، هنگامی که شما با چنین موقعیتی درگیر هستید، فعالیت شدید و نفس گیرتان موج خروشان مواد شیمیایی مسبب درد را می تواند در مغزتان فرو نشاند که به همراه کوشش بدنی برای غلبه بر مشکلات شما به طور کاملی چشمگیر است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.