432

زود ترین زمانی كه بعد از سزارین می توان باردار شد،چه موقع است؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

معمولا زمان مناسب برای بارداری مجدد،یك سال بعد از سزارین است.هر چقدر زمان بیشتری بگذرد فرصت بیشتری برای ترمیم محل سزارین خواهد بود و این مسئله چنانچه بخواهید زایمان بعدیتان واژینال باشد، بسیار اهمیت پیدا می كند.

زایمان بعدیتان واژینال باشد،بسیار اهمیت پیدا می كند. حداقل زمانی كه بدن نیاز به استراحت فبل از حاملگی مجدد دارد،شش ماه است و اگر قصد دارید زایمان بعدی را واژینال انجام دهید باید ۱۸ تا ۲۴ ماه بین زایمان هایتان فاصله بگذارید.

معمولا محل برش سزارین سه ماه بعد از زایمان تا حدود زیادی بهبود پیدا می كند اما هر جه زمان بیشتر می گذرد ترمیم بهتر انجام می شود و این یعنی مشكلات در آینده كمتر خواهند بود به خصوص اگر زایمان بعدی واژینال باشد زیرا خطر پارگی كمتر میشود.

فاصله گذاری مناسب بین حاملگی ها ،در خانم هائی كه در بارداری قبلیشان مشكلات جفت داشته اند هم لازم است هر چند كه به طور كلی هم خطر پارگی و هم مشكلات جفت امروزه بسیار كم شده است.

ضمنا،توجه داشته باشید كه هر خانمی بعد از زایمان نیاز به زمان دارد تا خستگی بارداری قبلی را جبران كند و فعالیتهای عادی زندگیش را از سر بگیرد و هر چه این زمان بیشتر باشد هم به نفع مادر و هم به نفع كودك بعدی خواهد بود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.