332

رینیوپلاستی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

اقدامات جراحی كه به منظور اصلاح شكل ظاهری بینی انجام میگیرد رینو پلاستی RHINOPLASTY نام دارد كه هدف از انجام آن دستیابی به تعادل بینی با سایر اجزاء صورت از نقطه نظر علم زیبایی شناسی می باشد .

واژه رینوپلاستی واژه ای یونانی است از تركیب RHIS به معنای بینی و PLASSEIN به مفهوم شكل دادن .به عبارت دیگر رینوپلاستی به جراحی پلاستیكی اطلاق می گردد كه به منظور اصلاح و بازسازی فرم و عملكرد به همراه بالا بودن سطح زیبایی بینی ( ثانویه به ضربه های وارد آمده به بینی ، نقایص مادرزادی و … ) انجام می شود . اولین جراحی ترمیمی بینی به منظور بازسازی آن منسوب به SUSHRUTA از هندوستان ( بیش از ۶۰۰ سال قبل میلاد ) می باشد .

رینوپلاستی را می توان به تنهایی یا به همراه اصلاح اشكالات تیغه بینی انجام داد كه بستگی به شدت و ماهیت این اشكالات دارد .
بینی از اجزاءبسیار پیچیده صورت است و خصوصیات بینی هر فرد و تناسب آن با سایر اجزاء صورت برای هر كس منحصر به خود اوست . در برنامه ریزی عمل جراحی زیبایی بینی سعی بر این است كه خصوصیات مثبت بینی حفظ و ایرادت ظاهری و تنفسی برطرف شده در عین حال تا حد امكان بینی با سایر اجزاء صورت هماهنگ گردد. در بسیاری از موارد بینی زیبا معادل یك بینی كوچكتر نیست .

داشتن بینی كوچك نامتناسب با صورت كه با اشكال در تنفس نیز همراه است جذابیتی برای دارنده آن ایجاد نمی كند . به همین دلیل است كه در جلسات مشاوره باید نقطه نظرات شما در رابطه با قسمتهایی از بینی كه برایتان خوشایند نمی باشد بررسی شود سپس راهكارهای مناسب جهت هر كدام از این ایرادات ارایه شده ,میزان اصلاحات مورد نظر پیش بینی می شود . باید توجه داشت كه برخی از ایرادات بینی بطور كامل با جراحی قابل اصلاح نمی باشد .

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.