320

دور کردن خطر حمله ی قلبی با زندگی در این مکان ها

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

سکته قلبی یا انفارکتوس میوکارد (MI ) همچنین تحت عنوان حمله قلبی نیز نامیده میشود. حمله قلبی زمانی اتفاق می افتد که یک شریان شاخص و مهم بطور کامل مسدود شود و یک اورژانس پزشکی محسوب میگردد.

همسایه خوب دراین مورد بسیار تاثیرگذار است

با توجه به سلامت قلب و عروق تحقیقات جدید نشان می دهد که زندگی در یک محله فراگیر با همسایگان مفید و دوستانه می تواند خطر حمله قلبی را کاهش دهد. احساس گنجانده شده و احاطه شده توسط مردم دوستانه می تواند خطر حمله قلبی را کاهش دهد. مطالعه انجام شده توسط یک تیم از دانشگاه میشیگان که در مجله اپیدمیولوژی و بهداشت منتشر شده است نشان می دهد، بررسی اثرات بهداشتی و افزایش پتانسیل ویژگی های مثبت از محله ها می تواند در زندگی مردم نقش زیادی داشته باشد.

به گفته نویسندگان، اکثر تحقیقات قبلی بر روی تاثیر ویژگی های منفی محله بر سلامت قلب و عروق، مانند مضرات رستوران های فست فود، استفاده از مواد مخدر، سر و صدا و خرابکاری متمرکز شده بودند.
این مطالعات گزارش داده اند که عوامل منفی یک محله با سلامتی کمتر مرتبط است.

رفتارهای بهداشتی بهتر، سلامت روانی و سلامت جسمانی در یک محله می توانند بر روی سلامت افراد نقش زیادی داشته باشند و درجه درک ارتباط در میان همسایگان و تمایل به مداخله در جهت منافع مشترک با احساس امنیت، اعتماد و ارتباط مشخص می شود. بررسی ها نشان می دهند، اگر رابطه صمیمانه و دوستانه ای با اهالی محله تان و همسایه هایتان ندارید باید بدانید سلامت قلب شما در خطر است زیرا این امر باعث به وجود آمدن مشکلات و بیماری های قلبی برای شما می شود.

دانشمندان با مطالعه بر روی بیش از ۵۰۰۰ بزرگسال در ایالات متحده در طی یک دوره ۴ ساله دریافتند مشکلات قلبی و عروقی از زمانی که افراد با همسایگان خود ارتباط شان را کمتر کردند بیشتر شده است این در حالی است که داشتن ارتباط دوستانه با نزدیک ترین اطرافیان که در نزدیکی شما زندگی می کنند می توانند بر روی سلامت شما اثرات مثبت فراوانی داشته باشند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.