354

عوارض دیگری از سیگاری بودن والدین بر فرزندان

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

مهم ترین نکته در این زمینه سیگاری بودن والدین کودکان مبتلا به عفونت گوش است و باید فرزندان را در محیط هایی به دور از دود نگه داشت تا دچار عوارض آن از جمله مشکلات گوش نشوند.

میلاد بابایی متخصص گوش، حلق و بینی درباره عفونت گوش گفت: عفونت گوش معمولا در کودکان بین سنین ۲ تا ۱۲ سالگی بروز می کند و به طور معمول یک دفعه در این سنین روی می دهد که اگر بیشتر از یکبار عفونت گوش یا به طور کلی گوش درد رخ دهد باید علت به صورت تخصصی شود.

وی در خصوص راه های پیشگیری از عفونت گوش گفت: مهم ترین نکته در این زمینه سیگاری بودن والدین کودکان مبتلا به عفونت گوش است و باید فرزندان را در محیط هایی به دور از دود نگه داشت تا دچار عوارض آن از جمله مشکلات گوش نشوند.

این متخصص گوش، حلق و بینی درباره مواقعی که عفونت گوش جدی است، اظهار داشت: اگر عفونت گوش در سنین پایین بلافاصله بعد از آنفلوآنزا اتفاق بیفتد، مراجعه به متخصص برای درمان ضروری است و شاید در مواقعی نیاز به تزریق واکسن آنفلوآنزا باشد.

وی افزود: عفونت های مکرر می تواند منجر به کاهش شنوایی و در مواردی باعث زخم شدن گوش و هم چنین به جای ماندن اثرات آن شود.

بابایی درباره راه های درمانی عفونت گوش گفت: اگر کودک در طول ۶ ماه سه مرتبه و در یک سال ۴ مرتبه به عفونت گوش مبتلا شد، باید در گوش وی لوله قرار داد تا از ساخته شدن و تجمع مواد زائد در گوش جلوگیری می کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.