317

معجون‌های عجیب و غریب نازایی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

گیاهان دارویی درباره درمان بیماری‌های نازایی.

عطاری‌ رفتن آدابی دارد و استفاده از گیاهان دارویی محدودیت‌هایی داشته که اگر شما از آن‌ها با خبر نباشید به دردسر می‌افتید و گاهی عوارض داروهای گیاهی دامن‌‌گیرتان می‌شود. نکته اول این است که حتما باید با توصیه و مشورت یک پزشک اقدام به تهیه گیاهان دارویی کنید و حرف همسایه و دوست و فامیل‌تان را جواز ورود به عطاری ندانید و تا جایی که امکان دارد از خرید داروهای ترکیبی از عطاری‌ها خودداری کنید.

از چند کارشناس گیاهان دارویی درباره درمان بیماری‌های نازایی و اختلال عملکرد جنسی با گیاهان دارویی اطلاعاتی دریافت کردیم. نظر این کارشناسان بر این بود که بیماری نازایی و کمبود میل جنسی در خانم‌ها و آقایان می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که باید ریشه‌یابی شده و علت اصلی بیماری مشخص شود.

به‌طور مثال نازایی در خانم‌ها می‌تواند به دلایل گوناگونی مانند چسبندگی و گرفتگی لوله‌ها، نامنظم بودن قاعدگی، عدم‌تخمک‌گذاری و عفونت رحم و… و در آقایان نیز می‌تواند دلایل متعددی و… باشد که گیاهانی مانند شقاقل، تخم‌ شاهی، سلنجان، ماهی سمنقو، گردخرما، دارچین، زنجبیل و انواع مغزها در بهبود ناتوانی جنسی مؤثر هستند.

به همین دلیل گیاهانی که دارای تانل هستند و برای آرامش اعصاب مفیدند و به همراه گیاهانی که قوای جنسی را تقویت می‌کنند به افراد توصیه می‌شوند. متأسفانه داروهای گیاهی چینی و معجون‌ها و ترکیب‌های موجود در بعضی از عطاری‌ها در بسته‌بندی‌های مختلف که چندان هم علمی نیستند و نظارت خاصی روی آن‌ها صورت نمی‌گیرد، بدون بررسی و شناسایی عوامل اصلی بیماری برای  افراد تجویز می‌شود.

نباید فراموش کرد که تجویز گیاهان دارویی از سوی افراد غیرمتخصص و فاقد صلاحیت در برخی عطاری‌ها دخالت در امور پزشکی محسوب شده و خلاف است. مصرف نابجا و به میزان نادرست گیاهان نیز حتما عوارضی را به‌دنبال خواهد داشت و فرد بیماری را از درمان علمی دور خواهد کرد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.