261

آیا مبتلا به کمر درد هستید؟

|
0 دیدگاه

روشهای کنترل درد یاد شده برای هر دردی مناسب است، کسی که مبتلا به کمر درد باشد می تواند از عمل خاص طراحی شده برای مقابله با ناراحتی خاصی بهره ببرد. چهار نفر از پنج نفر در بعضی از مواقع ناراحتی شدیدی در کمرشان در طی زندگی خود دارند و تقریباً هر کسی به طور اتفاقی به این درد مبتلا می شود.

با این وجود ۹۰ درصد از تمام دردها کمر درد است. درد به وسیله کششهای میکانیکی و فشارهایی که در طول سن وارد می آید ایجاد می شود. تغییراتی می تواند از طریق مرض در نخاع ایجاد شود و به طور مخصوصی در بین کسانی که دخانیات استعمال می کنند شایع تر است، خون آنها دارای اکسیژن کمی است که برای ایجاد سلامتی دیسک های ستون فقرات ضروری است.

الگوهای رفتاری بی رویه مانند وضعیت بدنی ضعیف و روشهای اشتباه بلند کردن وزنه از علل عمومی می توانند باشند. علت اساسی درد کمر اغلب نامعلوم است و همچنسن ممکن است هیچ نوع وضعیت غیر طبیعی هم وجود نداشته باشد. معمولاً مرض خطرناکی هم نیست.

رمز اجتناب از درد کمر آن است که در مورد کمرتان در تمامی فعالیت های روزانه فکر کنید؛ منتظر نباشید تا کمر بالاجبار خودش شما را اگاه کند. مهمترین قسمت استراتژی کاهش ناراحتی درد کمر باید کاهش کشش مربوط به عملیات روزانه باشد. وضعیت بدنی بد در موقع نشستن یا ایستادن یکی از اسباب ناراحتی عمومی است؛ ماهیچه ها که از طریق استفاده نادرست ضعیف شده اند، به طور فزاینده ای مستعد پذیرش درد می شوند.

کمر می تواند برای شما دردسر ایجاد کند اگر عادت بدتان را در زمینه فعالیت ها تصحیح نکنید، اگر ورزشی را انجام نمی دهید که کمرتان را تقویت کند، و همچنین اگر تمایل به کاهلی دارید وقتی که به طور اتفاقی وزنه ای را بلند کنید که بسیار سنگین است یا حرکت خم شدن را برای مدت زمان زیادی انجام دهید کمرتان تحت کشیدگی قرار خواهد گرفت.

0 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.