1351

درمان سرطان با طب آب درمانی

|
0 دیدگاه

بدن انسان از مقدار بسيار زيادي سلول بوجود آمده است.

وقتي انسان از طريق هاي مختلفي مانند آلودگي هوا ، سيگار کشيدن ،مشروبات ، مواد مخدر ، غذاهاي نا مناسب و آلودهمصرف سبزيجات و ميوه جاتي که سم پاشي شده اند،آلودگي آب آشاميدني (کلر و … ) ، استرس ها و تنش هاي رواني بطور مرتب سمومي را وارد بدن مي کنند .

بدن انسان هميشه در حال سم زدايي است
وقتي انسان از طريق هايي که گفته شد آلودگي ها و سموم را وارد بدن مي کند در بعضي مواقع مقدار آلودگي ها آنقدر زياد است که ديگر بدن نمي تواند تمام آنها را خارج بکند و براي اينکه اين سموم وارد اعضاي حياتي مانند قلب و مغز نشوند قسمتي از سلولهاي بدن شروع مي کنند به جمع کردن اين سموم و سموم را در خود انباشته مي کنند ( سموم را مي بلعند ) تا به اعضاي حياتي بدن صدمه وارد نشود .

وقتي اين سلولها ديگر جايي براي انباشته کردن سموم نداشته باشند شروع به تکثير سلولهاي جديد ( اضافي ) مي کنند تا اين سلولهاي اضافي نيز اين روند بلعيدن را ادامه بدهند و نگذارند که اين سموم به اعضاي حياتي برسند و اين روند تکثير و رشد سلولهاي اضافي براي بلعيدن سموم آنقدر ادامه پيدا مي کند که در نهايت تبديل به تومورهاي سرطاني مي شود و بدين صورت سرطان شکل مي گيرد .

ملاحظه مي کنيد که سرطان خود يک مکانيسم دفاعي بدن است که مانع از ورود سموم مختلف به داخل اعضاي حياتي بدن مي شود زيرا اگر اين سموم که وارد در جسم انسان مي شود بلافاصله در مغز داخل شوند يا فلج مغزي و يا مرگ انسان را بدنبال دارد و در حالي که اين مکانيسم دفاعي بدن ( تکثير سلولهاي جديدواضافي براي بلعيدن سموم ) اين فرصت را به انسان مي دهد تا بتواند مرگش را به تأخير اندازد و فرصت داشته باشد تا دوباره سلامتي اش را بدست آورد .

 فرآيند درماني سرطان در پزشکي رايج 

پزشکي رايج براي درمان سرطان ، جراحي را بکار مي برد تا با از بين بردن سلولهاي سرطاني سلامتي را به شخص باز گرداند و با انجام جراحي بافتها و سلولهاي سالم و عصبها را از بين مي برد و چون نمي تواند عامل اصلي و اساسي بوجود آمدن سرطان (سموم) را از بين ببرد لذا بعد از مدتي دوباره سرطان عود مي کند و در همان ناحيه از بدن که قبلاً درگير بوده و يا در نواحي اطراف اين تومورها دوباره رشد کرده و اينبار پس از دوره کمون به يکباره شاهد هستيم که بيمار را به کام مرگ فرو مي برد.

همچنين پزشکي رايج ، از شيمي درماني – پرتو درماني ، هم براي معالجه اين بيماري استفاده مي کند و با انجام شيمي درماني ، داروهاي شيميايي که سم مهلک هستند را وارد بدن بيمار مي کنند و باعث مي شوند تا کل جسم بيمار پر از سموم شود و مسموميت تدريجي ايجاد کند .

و چون عامل اصلي بوجود آمدن تومورهاي سرطاني ( سموم ) را هدف قرار نداده است بار ديگر پس از طي دوره کمون همين تومورها از همان محل قبلي و يا جاي ديگر بدن ( متاستاز ) بطور خاموش و بدون علائمي رشد مي کند و بيمار را به کام مرگ فرو مي برد .

فرآيند درماني سرطان با طب آب درماني ( امساک + آب ) 

اما در طب آب درماني ابتدا اين سموم را از داخل سلولهاي درگير تخليه مي کنيم و وقتي اين سموم انباشته شده در سلولهاي اضافي ( سلولهاي سرطاني ) را با طب آب درماني خارج کرديم ، مي ماند خود همين سلولهاي اضافي و تکثير شده که خود بدن بطور خوکار آنها را تخليه مي کند ( وقتي سموم تخليه شدند بدن ديگر نيازي به اين سلولهاي تکثير شده ندارد و لذا اين سلولها را هم با آب از بدن تخليه مي گردد ) و در نهايت نه ديگر سمومي وجوددارد ونه سلولهاي اضافي ( سلولهاي سرطاني ) که براي بلعيدن سموم توليد شده بودند .

و بدينوسيله با طب آب درماني سرطان معالجه مي شود .و اين فرآيند درماني سرطان با طب آب درماني در متد ( امساک از تمام غذاها و ميوه ها + نوشيدن آب خالص ) در مدت ۱۰ الي ۴۰ روز ( گاهي هم بيشتر ) طول مي کشد و ملاحظه مي کنيد که بيماري مهلکي چون سرطان در مدت کوتاهي و بدون استفاده از هيچ نوع داروي شيميايي و يا اعمال جراحي ولي بصورت کاملاً طبيعي درمان مي شود .

9 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.