268

برای امراض قلبی و ریوی پکیج زیان آور است

|
0 دیدگاه

بکار بردن پکیج به شکل غیر مستقیم بر سلامت قلب تاثیر می گذارد .

پکیج سبب کاهش رطوبت خانه و پایین رفتن آب بدن می شود که این مورد سبب بوجود امدن اختلال در گردش خون و بالا رفتن غلظت آن می شود و در نتیجه آن، افراد به تنگی نفس دچار می شوند.

به دنبال کاهش رطوبت منزل، مخاط بدن خشک شده و تبادل اکسیژن دچار مشکل می شود بنابراین، بدن آب بیشتری را از دست می دهد که این مساله به خصوص در افرادی که زمینه بیماری های قلبی دارند تبعات شدیدتری دارد.

کاهش آب بدن منجر به بروز مشکل در جریان خون می شود که این موضوع افرادی را که دچار نارسایی قلبی، مشکلات دریچه قلبی و بیماری های عروقی هستند با مشکلات بسیاری مواجه می سازد.

کم شدن رطوبت منزل ممکن است این افراد را دچار علایمی از قبیل سرگیجه، تاری دید، تپش قلب، ضغف و بی حالی کند.

بروز این علایم در افرادی که دچار مشکلات نارسایی قلبی و دریچه ای باشند بسیار شدید و چشمگیر است زیرا میزان حجم خون در این افراد بسیار حایز اهمیت است.

کاهش رطوبت منزل وآب بدن برای آن دسته از افرادی که به بیماری های قلبی و ریوی (CUPD)، فشار خون بالا، قلب راست مبتلا هستند بسیار خطرناک است و آنها را در معرض خطر جدی قرار می دهد.

پزشکان به بیمارانی که مشکلات قلبی و ریوی دارند توصیه می کنند که در مناطق مرطوب مانند شمال کشور زندگی کنند تا علایم بیماری کاهش پیدا کند زیرا وقتی رطوبت کم شود علایم بیماری در این بیماران شدت می یابد.

0 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.