279

راهی آسان برای رفع سردرد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

علاوه بر رفع عوارض حادث از زکام، کاهش خشونت صدا، رفع سرفه، خفقان گرم، درد معده و روده، و بسیاری خاصیتهای دگر، نوشیدن و بوییدن گلاب سردرد را نیز برطرف می‌کند.

مواد اصلی تشکیل دهنده اسانس گل محمدی شامل ۳۳ درصد سیترنلول، ۲۸ درصد گرانتول، ۲۰ درصد استاروپنین و چهار درصد فنیل اتانول است.

اسانس گل محمدی دارای اثرات ضد ویروسی و باکتری، ضد اسپاسم، آنتی سپتیک و آرام‌بخش است،  از گلاب برای رفع عوارض حادث از زکام، قطع خونریزی از سینه، خشونت صدا، ضد سرفه، خفقان گرم، درد معده و روده، دل پیچه سرد و گرم، درد کبد و طحال، علاج نزله سرد، سردردهای گرم، درد چشم، تقویت حواس، ایجاد نشاط، تقویت دل، رفع خماری، بی‌هوشی و خفقان استفاده می‌شود. همچنین به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگی، یکی از پاک کننده‌های قوی برای پوست‌های خشک به شمار می‌رود.

گلاب بهترین نوشیدنی برای کسانی است که دچار خونریزی و مشکلات سینه و گلو هستند،  گلاب ناراحتی سینه را از بین می‌برد و از بیهوشی جلوگیری می‌کند، همچنین گلاب سرد، گرمی درون را از بین می برد و بدن را تقویت می‌کند. بوییدن گلاب برای تقویت قلب، جلوگیری از بیهوشی و تقویت حواس مفید است و نوشیدن و بوییدن آن سردرد را، به‌ویژه وقتی ناشی از هوای آلوده یا آلودگی صوتی باشد، رفع می‌کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.