2055

تنگی نفس در حمام

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

افراد زیادی از تنگی نفس و سخت شدن تنفس در حمام رنج می ‌برند، این در حالی است که این افراد در زندگی روزمره خود شکایتی از گرفتگی نفس…

افراد زیادی از تنگی نفس و سخت شدن تنفس در حمام رنج می ‌برند، این در حالی است که این افراد در زندگی روزمره خود شکایتی از گرفتگی نفس ندارند اما توجه به این نکته ضروری است که همین یک علامت می‌ تواند در پی بردن به بیماری ‌های ریوی یا عفونی موثر باشد.

مشکلات تنفسی به خصوص تنگی نفس و خفگی در حمام، اغلب به دو دلیل ایجاد می ‌شوند که یکی از آن ها گازگرفتگی با مونواکسید کربن یا CO است، گازی بی‌ رنگ و بی‌ بو که به دنبال نصب بخاری در حمام در فضای حمام نشت کرده و استشمام آن توسط فرد منجر به مسمومیت، خفگی و بیهوش شدن وی می‌ شود.

افراد زیادی وجود دارند که به طور معمول مشکل تنفسی ندارند اما با ورود به حمام و تنفس میان بخار آب موجود در فضا، دچار تنگی نفس می ‌شوند که این مساله خود می ‌تواند، هشداری نسبت به وجود بیماری‌ هایی چون بیماری ریوی و عفونی در فرد باشد.

مساله بعدی که مورد نظر است، ایجاد تنگی نفس در حمام به خاطر وجود بخار آب است. افراد زیادی وجود دارند که به طور معمول مشکل تنفسی ندارند اما با ورود به حمام و تنفس میان بخار آب موجود در فضا، دچار تنگی نفس می ‌شوند که این مساله خود می ‌تواند، هشداری نسبت به وجود بیماری‌ هایی چون بیماری ریوی و عفونی در فرد باشد.

در افرادی که به طور کلی حجم تنفسی کمی دارند، ممکن است تنگی نفس در حمام پیش آید و این اغلب مشکلی برای فرد به وجود نمی ‌آورد،

در برخی افراد به دلیل بیماری ‌های عفونی، حجم ریه کم شده، ریه آب آورده یا تجمع مایع اطراف آن صورت گرفته که همین می ‌تواند منجر به کاهش توان تنفسی در حمام یا بخار آب شود که خروج سریع‌ تر از حمام و مراجعه به پزشک و معاینات و گرفتن عکس از ریه به این بیماران توصیه می‌ شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
1 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.