1475

پرتقال خونی را دست کم نگیرید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

برای داشتن پوستی زیبا و جذاب از آنتی اکسیدان ها و انواع ویتامین ها باید استفاده کنیم ،پرتقال خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت – ی سرشار از انتی اکسیدان است،مخصوصا پرتقال خونی ،املاح موجود در اب پرتقال برای درمان انواع بیماریهای پوستی نیز مفید است.

براساس نتایج تحقیقات آکادمی پوست آمریکا، هر آنچه ما به عنوان غذا می خوریم، از ویتامین ها، موادمغذی، آنتی اکسیدان ها و دیگر مواد غذایی، مستقیم روی پوستمان تاثیر می گذارد و این عضو تحت تاثیر آنچه می خوریم، قرار دارد…

دکتر محمدعلی نیلفروش زاده،رییس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی در هفته نامه سلامت نوشت: هیچ کس نمی تواند نقش موثر ویتامین ها را در بهبود کارکرد اعضای بدن به خصوص پوست به عنوان بزرگ ترین عضو بدن انکار کند.

مثلا محققان اثر آنتوسیانین را که در میوه ها و سایر خوراکی های قرمز و بنفش رنگ مانند پرتقال خونی، گیلاس، توت فرنگی و چای ترش وجود دارد، بررسی کرده و به این نتیجه رسیده اند که این ماده در کاهش خطر ابتلا به عوارض قلبی و چاقی مفرط نقش دارد. خوشبختانه مصرف پرتقال خونی که حاوی مقدار زیادی آنتوسیانین است، در کشور ما رایج است.

هنگامی که موش های آزمایشگاهی تحت رژیم غذایی میوه های قرمز و بنفش قرار گرفتند، مشخص شد آسیب به قلب آنها ۳۰ درصد کاهش یافته و چربی بدن آنها کم شده است. تحقیقات مشابه زیادی هم روی اثر ویتامین ها به خصوص آنتی اکسیدان ها، بر فعالیت و سلامت پوست انجام شده که نشان می دهد هر ویتامین چه اثری روی این عضو دارد. ترمیم بافت پوست، تحریک کلاژن سازی، جلوگیری از پیری زودرس، کاهش خشکی و زبری پوست و رفع درماتیت و حتی تاثیر در درمان پسوریازیس از این جمله اند

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.