231

جراحی های زیبایی در ناحیه چشم

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

جراحی‌هایی که برای زیبایی ناحیه چشم‌ها انجام می‌شوند حساسیت زیادی دارند و می‌توانند عوارضی هم داشته باشند. بخشی از این عوارض به تکنیک تزریق مربوط می‌شود.

جراحی های زیبایی در ناحیه چشم

تکنیک تزریق باید از سوی فردی انجام شود که از آناتومی ناحیه اطراف چشم اطلاعات کافی دارد. او باید تمام عضلات و آناتومی دقیق آنها را بداند و روی صورت هر فرد این آناتومی را تشخیص دهد چرا که صورت افراد با هم متفاوت است و هر عضله صورت در افراد مختلف مشخصات خاص خود را دارد.

نکته بعدی جنس داروها است. همان‌طور که همه ما می‌دانیم، صنعت زیبایی می‌تواند حاشیه‌ها و سوداگری‌هایی هم داشته باشد. متاسفانه امروزه در جامعه شاهد رواج داروهایی هستیم که خارج از مبادی قانونی یا به صورت غیررسمی و بدون مجوز سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت وارد و توزیع می‌شوند.

این داروها در مقایسه با نمونه‌های معتبر و مجاز، قیمت کمتری دارند و متاسفانه به فروش بالایی دست پیدا می‌کنند اما در مقابل عوارض آنها سخت و گاهی غیرقابل جبران است.برخی‌ها تصور می‌کنند این داروها ماندگاری بالایی دارند در صورتی که این طور نیست.

ما موارد زیادی را دیده و می‌بینیم که فرد بر اثر یک تزریق نابجا یا استفاده از داروی تقلبی با عوارض دائمی افتادگی پلک یا انحراف چشم دائمی مواجه شده است. در برخی موارد هم شوک آنافیلاکسی (شوک آلرژیک) ایجاد می‌شود و تاکنون چندین مورد آن گزارش شده است.

یادتان باشد فردی که قرار است دارو برای وی تزریق شود این حق را دارد که بسته‌بندی دارو را مشاهده کرده و در صورت لزوم از دارابودن مجوز وزارت بهداشت مطمئن شود. ما در بیمارستان نور حتی کد دارو را اعلام می‌کنیم تا بیمار صحت اعتبار آن را استعلام بگیرد.

در مورد فیلرها نیز همین طور است متاسفانه مارک‌های مختلف و ارزانی در بازار وجود دارد که قابل اعتماد نیستند. برای تزریق فیلرها هم مهارت فردی که دارو را تزریق می‌کند، بسیار اهمیت دارد. حتی در آمریکا طی چند ماه گذشته مواردی از نابینایی به دنبال تزریق نامناسب فیلر گزارش شده است.

یکی دیگر از مواردی که در زیبایی اطراف چشم نقش مهمی دارد، موقعیت ابروها، پلک بالا و پلک پایین است. در رابطه با مواردی که پوست پلک بالا شل می‌شود و حالت چادرینه و افتاده پیدا می‌کند، جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا انجام می‌شود. در پلک پایین، پف کردن و بیرون زدگی چربی‌های حدقه باعث پف آلود شدن چهره می‌شود و فرد را خسته، بیمار و خواب آلود نشان می‌دهد؛

جراحی پلاستیک می‌تواند در شادابی و زیبا به نظر رسیدن چشم‌ها موثر باشد.در سال‌های اخیر تمایلی که در جراحی‌های زیبایی بالای صورت ایجاد شده، مربوط به جراحی‌های ابرو است. امروزه مشخص شده در آقایان و بیشتر درخانم‌ها ابروها هر چه در موقعیت بالاتری قرار بگیرند چشم‌ها زیباتر به نظر می‌رسند.

یعنی هر چه فاصله بین ابرو و مژه افزایش پیدا کند در زیباتر به نظر رسیدن چشم‌ها تاثیر بیشتری دارد. بنابراین جراحی‌هایی که در آن‌ها ابرو به سمت بالا کشیده می‌شود بسیار متداول است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.