Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
درمان یبوست با ماساژ شکم جهت عقربه‌های ساعت
330

درمان یبوست با ماساژ شکم جهت عقربه‌های ساعت

|
0 دیدگاه

مالیدن روغن بنفشه و سیاه دانه جهت عقربه‌های ساعت حداقل ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا به مدت ۱۰ دقیقه به لینت مزاج کمک می‌کند و حرکت‌های دودی در روده ایجاد می‌کند, مالیدن روغن بنفشه به شکم کودکان در جهت عقربه‌های ساعت بسیار مفید است.

به دلیل اینکه مواد زائد در مقعد ریخته می‌شود و از همان طریق خارج می‌شود و دارو در آن محل نمی‌تواند ساکن شود به عبارتی مدت زمانی که دارو بتواند بر موضع عمل کند کم است.

چون مقعد معکوس است و دهانه آن به سمت پایین قرار دارد, دارو در آن مستقر نمی‌شود همچنین حس ناحیه مقعدد زیاد است و جذب مواد زائد در آن نقطه بیشتر است.

معمولا مراجعه کنندگان به دلیل اینکه خجالت می‌کشند معمولا بیماری‌های مقعد بیان نمی‌کنند یا دیر مراجعه می‌کنند که همین عوامل موجب سخت تر شدن بیماری می‌شود.

مصرف میوه‌هایی مانند آلو، گلابی, سیب, به ، انجیر، مویز و انگور به رفع یبوست کمک کرده و لینت دهنده مزاج هستند، البته در مقالات طب جدید آمده است که مصرف روزانه ۱۵۰ سی سی آب گلابی به مدت ۱۴ روز بسیار به رفع یبوست کمک می‌کند.

خاکشیر مقوی هاضمه و مقوی معده است

مصرف روزانه ۲ تا ۳ خاکشیر قاشق غذا خوری خاکشیر با آب جوش و نبات علاوه بر بهبود یبوست به شفاف شدن و زیبایی رنگ چهره کمک می‌کند چرا که خاکشیر مقوی هاضمه و مقوی معده است.

بذر انیسون که شبیه رازیانه است دارای طبیعت گرم و خشک بوده و به لینت مزاج کمک کرده, معده را تقویت کرده و نفخ و گازهای معده را برطرف می‌کند البته خاصیت مسهل بودن گیاه انیسون در مقالات طب نوین آمده است.

مالیدن روغن بنفشه و سیاه دانه جهت عقربه‌های ساعت حداقل ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا به مدت ۱۰ دقیقه به لینت مزاج کمک کرده و حرکت‌های دودی در روده ایجاد می‌کند, مالیدن روغن بنفشه به شکم کودکان در جهت عقربه‌های ساعت بسیار مفید است.

[click_like post_id='33509']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.