345

انگور و پرتقال دو میوه ی ضدچربی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

ترکیبات موجود در این دو میوه در ترکیب با هم صلاحی قوی در برابر بیماری های قلبی و دیابت ایجاد می کنند.

انگور و پرتقال دو میوه ی ضدچربی

نتایج بررسی های محققان نشان می دهد پرتقال و انگور قرمز برای کاهش وزن موثر هستند. پرتقال حاوی هسپرتین و انگور قرمز حاوی ترانس رزروراترول است که در ترکیب با هم بمب چاقی را خنثی می کند.  همچنین نشان می دهد که ترکیبات این دو میوه برای مقابله با دیابت و بیماری های قلبی موثر هستند.

پرتقال حاوی هسپرتین و انگور قرمز حاوی ترانس رزوراترول است که در ترکیب با هم بمب چاقی را خنثی می کند محققان بررسی های خود را روی ۳۲ فرد مبتلا به اضافه وزن و چاقی مفرط سنین ۱۸ تا ۸۰ سال شروع کردند. تمام این شرکت کننده ها کپسولی حاوی دو ترکیب ذکر شده  ی این دو میوه دریافت کردند که باید به مدت ۸ هفته و روزانه یک عدد مصرف می کردند.

داوطلب ها نباید تغییری در رژیم غذایی و فعالیت های بدنی شان می دادند.سپس محققان میزان قند خون این افراد را بررسی کرده و متوجه کاهش میزان قند خون، بهبود عملکرد انسولین، کاهش التهاب رگ های خونی و افزایش فعالیت پروتئین GLO1 در داوطلب ها شدند. این پروتئین اثرات منفی قند را خنثی کرده و باعث کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ می شود.

در واقع افرادی که دچار چاقی مفرط دیابت و خطر بالای ابتلا به بیماری های قلبی هستند باید برای جذب دوز دارویی این ترکیبات از کپسول های تولید شده استفاده کنند.با این حال شما می توانید با مصرف این دو میوه ی خوشمزه و مفید به سلامتی تان خدمت کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.