Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
جراحان بینی به تعطیلات نوروزی نمی روند
387

جراحان بینی به تعطیلات نوروزی نمی روند

|
0 دیدگاه

یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به افزایش تمایل مردم برای انجام جراحی زیبایی در ایام نوروز گفت: مردم برای جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی در ایام نوروز از چند ماه قبل وقت رزرو کرده‌اند.

تمایل مردم به دلایل مختلف در ایام نوروز و تعطیلات چند روزه برای انجام جراحی‌های زیبایی افزایش می‌یابد.
برخی افراد فرصت‌ تعطیلات طولانی را غنیمت می‌شمارند تا خوب استراحت کنند و وقتی وارد محل کار یا اجتماع می‌شوند دچار کمبود یا ناراحتی نباشند، برخی نیز چون در این ایام به خصوص ایام نوروز از نظر مالی تقویت می‌شوند، برای انجام جراحی زیبایی به خصوص جراحی بینی مراجعه می‌کنند و دسته دیگر نیز تمایل دارند برای سال جدید با چهره کاملا متفاوت در بین اقوام دیده شوند.
تمایلات مردم برای انجام جراحی زیبایی در ایام نوروز به قدری افزایش می‌یابد که از چند ماه قبل و تقریبا اواسط سال جهت انجام جراحی در این ایام وقت رزرو می‌کنند.
برخی از ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز از چند سال قبل وقت جراحی را در ایام نوروز هماهنگ می‌کنند تا علاوه بر دید و بازدید و گشت‌وگذار در ایران بتوانند جراحی بینی را نیز انجام دهند.

برای مثال اگر یک متخصص جراح پلاستیک و زیبایی در ایام عادی ماهانه میانگین ۲۵ تا ۴۰ عمل جراحی را انجام می‌دهد این آمار در اسفند ماه که نزدیک به آغاز سال جدید است به ۶۰ تا ۷۰ جراحی می‌رسد.
این آمار در بین افراد غیرمتخصص که با هزینه بسیار کم جراحی زیبایی را انجام می‌دهند، متفاوت است به گونه‌ای که تا ۵ برابر بیش از آمار افراد متخصص عمل جراحی انجام می‌دهند.
شمار مردان متقاضی برای جراحی زیبایی بینی امسال نسبت به سال‌های گذشته افزایش پیدا کرده است.

[click_like post_id='48002']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.