296

بی‌قراری و درد گوش در کودکان، نشانه عفونت است

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بیشترین علت مراجعه کودکان به کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها در فصل زمستان سرماخوردگی است و این بیماری می‌تواند موجب افزایش احتمال ابتلای کودکان به اوتیت شود.

در فصل زمستان تعداد زیادی از کودکان به سرماخوردگی مبتلا می‌شوند،  بیماری اوتیت (عفونت گوش) یکی از عوارض ابتلا به سرماخوردگی است که بیشترین علت مراجعه کودکان به کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها در فصل زمستان سرماخوردگی است. بنابراین ابتلا به سرماخوردگی می‌تواند موجب افزایش احتمال ابتلا به اوتیت در کودکان شود.

شیوع عفونت به گوش در هنگام سرماخوردگی به علت باریک بودن مسیر هوا در آن سریع‌تر است،  بیقراری و درد گوش از علائم ابتلا به بیماری اوتیت است که ممکن است تا یک هفته ادامه یابد.

تشخیص این بیماری به صورت معاینه گوش و مشاهده قرمزی پرده گوش است. بنابراین پس از ابتلا به اوتیت باید به پزشک مراجعه کرد.

آبریزش بینی، تب و سرفه‌های مکرر  از علائم ابتلا کودکان به سرماخوردگی است . سرماخوردگی اغلب یک بیماری ویروسی است و حداکثر زمان بهبودی آن ۱۰ روز است، اما در صورت ابتلا کودکان به این بیماری باید بیشتر از قبل به تغذیه آن‌ها توجه کرد.

اوتیت به وسیله پزشک و از راه کنترل گوش بهبود می‌یابد،  استفاده از مرکبات در هنگام ابتلا کودکان به اوتیت و سرماخوردگی نقش موثری را در بهبود بیماری ایفا می‌کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.