Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
ترفندهایی برای زیبایی بیشتر پوست
353

ترفندهایی برای زیبایی بیشتر پوست

|
0 دیدگاه

یک متخصص پوست و مو با بیان اینکه همیشه پوست‌های خشک باعث پیرتر به نظر رسیدن فرد می‌شوند، گفت: برخی از خطوط و چین و چروک‌های پوست را نمی‌توان به طور کامل محو کرد اما استفاده از کرم‌ مرطوب کننده زمان ظهور آنها را به تعویق می‌اندازند.

استفاده از پودر با حجم زیاد باعث می‌شود که پوست پیرتر به نظر برسد،گروهی از زنان عادت دارند از پودر و کرم پودر به مقدار زیاد استفاده کنند، به طوری که لایه‌ای ضخیم از آن روی پوست‌شان می‌نشیند. این عادت نادرست پوست را پیر و خسته جلوه می‌دهد؛ به خصوص در آخر شب وقتی که چند ساعت از استفاده پودر گذشته و به اصطلاح پودر روی سطح پوست ماسیده است.

زنان جوان بهتر است از کرم‌های حاوی مرطوب‌کننده استفاده کنند،  هر چه در این سنین پوست‌تان نرم‌تر به نظر برسد، جذاب‌تر خواهید بود.

برای جوان‌تر نشان دادن پوست می‌توانید با احتیاط فراوان از محصولات براق و درخشان استفاده کنید. این نوع محصولات باعث محو شدن خطوط پوست، چین و چرو‌ک‌ها و لک‌ها می‌شوند.

با افزایش سن، برخی قسمت‌های صورت و بدن، حجم قبلی خود را از دست می‌دهند،  بهتر است روی استخوان گونه را کمی روشن‌تر کنید تا گونه‌ها برجسته‌تر شوند. در سنین ۲۵ تا ۳۵ سالگی زنان صورت بچه‌گانه خود را به طور کامل از دست می‌دهند و با نگاه کردن به چهره‌شان می‌توان متوجه سن شد.

همیشه پوست‌های خشک باعث پیرتر به نظر رسیدن فرد می‌شوند. برخی از خطوط و چین و چروک‌های پوست را نمی‌توان به طور کامل محو کرد و بالاخره روی پوست پدیدار می‌شوند؛ مثل خطوط لبخند. استفاده از کرم‌ مرطوب کننده (دو بار در روز) زمان ظهور آنها را به تعویق می‌اندازند.

یک مرطوب کننده خوب لازم نیست که گران قیمت باشد. مرطوب‌کننده بدون چربی و مواد شیمیایی خوشبو کننده موثرتر است. فراموش نکنید که مرطوب‌کننده را روی گردن خود نیز بمالید، زیرا گردن جزء مهم‌ترین نواحی بدن است که بیش از هر جای دیگری افزایش سن را نشان می‌دهد.

سیگار نکشید. علاوه بر جنبه‌های غیرسالم مصرف سیگار و تاثیر آن روی ارگان‌های مختلف بدن، سیگار پوست را پیرتر نشان می‌دهد و دندان‌ها را کدر و خراب می‌کند. در نهایت یکی از مهم‌ترین نکاتی که هیچ‌گاه نباید فراموش شود، نوشیدن آب فراوان است.

[click_like post_id='50506']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.