خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SHOW FULL COLUMNS FROM `SlM_options`

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM SlM_terms AS t INNER JOIN SlM_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN SlM_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (51014) ORDER BY t.name ASC

۴ کار که دستگاه گوارش را قوی می‌کند

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SHOW FULL COLUMNS FROM `SlM_postmeta`

386

۴ کار که دستگاه گوارش را قوی می‌کند

|
0 دیدگاه

انتخاب بهترین مواد غذایی یکی از نکاتی است که باید همیشه در نظر داشته باشید. سعی کنید بیشتر از مواد غذایی تازه و طبیعی استفاده کنید و استفاده از سبزیجات یکی دیگر از نکاتی است که می‌تواند دستگاه گوارش شما را قدرتمند کند.

دستگاه گوارش عضوی بسیار حساس است و در صورت ضعف یا بیماری آن مشکلات مختلف به سراغ شما خواهد آمد. این بخش اساسی از بدن را می‌توان به کمک غذاهای مختلف و آداب خوردن و آشامیدن بسیار قوی کرد به طوری که راهی برای نفوذ بیماری‌ها به آن باقی نماند.

بهترین مواد را انتخاب کنید

انتخاب بهترین مواد غذایی یکی از نکاتی است که باید همیشه در نظر داشته باشید. سعی کنید بیشتر از مواد غذایی تازه و طبیعی استفاده کنید. استفاده از سبزیجات یکی دیگر از نکاتی است که می‌تواند دستگاه گوارش شما را قدرتمند کند.

درست بجوید

درست جویدن می‌تواند کار دستگاه گوارش شما را روان کند این بدین معنی است که فشار کمتری به هنگام خوردن غذا به آن وارد خواهد شد. شما با درست جویدن آنزیم‌های غذایی را آزاد می‌کنید که این آنزیم‌ها در طول عمل هضم به کمک گوارش می‌آیند و غذا‌ها را خرد می‌کنند.

آب زیاد بنوشید

نوشیدن آب کمک بسیار بزرگی به دستگاه گوارش می‌کند. بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده‌اند که خشک شدن دستگاه گوارش باعث می‌شود تا بسیاری از مواد مقوی توسط بدن جذب نشود و در این صورت دستگاه گوارش نیاز به کار بیشتری برای از بین بردن باکتری‌های غذایی دارد.

دستگاه گوارش را تمیز نگه دارید

برای اینکه دستگاه گوارشتان همیشه سالم و البته قوی باشد نیاز است تا آن را همیشه تمیز و کارامد نگه دارید. برای تمیز کردن دستگاه گوارش می‌توانید از میوه‌های تازه حاوی ویتامین C استفاده کنید و همچنین می‌توانید از آب به مقدار زیاد استفاده کنید.

[click_like post_id='51014']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.