602

برای لاغری گول نخورید

|
0 دیدگاه

برای دریافت رژیم لاغری مراجعه به شبکه های اجتماعی که مهمترین هدفشان کسب درآمد است یک کار بسیار اشتباه و آسیب پذیر است.

تمامی شبکه های اجتماعی همانند واتساپ، فیسبوک، توئیتر اینستاگرام و غیره، باعث ارتباط روزانه‌ ما با جهان می شوند و حتی افراد برای کسب درآمد و کار به دنبال ترویج برندهای خود از راه این شبکه ها می باشند و به دلیل استفاده حداکثری افراد به خصوص نوجوانان و جوانان از اینترنت یک منبع بزرگ برای دریافت اطلاعات و غیره به حساب می آید.

این روزها افراد زیادی برای دریافت رژیم های غذایی به شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند اما بدون اینکه اطلاعات کامل تری نسبت به آن داشته باشند و گاهی به دلیل نادرستی اطلاعات و کسب سود از طرف کاربران، برای مخاطبان تاثیرات نامطلوبی گذاشته است.

این افراد نسخه پیچ نابلد هستند

کاربران شبکه های اجتماعی اگر متخصص بودند هرگز یک گیاه را برای افراد با سن و وزن متفاوت توصیه نمی کردند،  گیاهان به صورت متفاوت باعث افزایش متابولیسم، چربی سوز و کاهش دهنده قند خون می شوند و یک گیاه به تنهایی باعث لاغری افراد نمی شود.

اکثر دمنوش ها روی سیستم عصبی و ارگانهای از گردن به بالا تاثیر می گذارد،  استفاده از دمکرده ها باعث لاغری افراد می شود.

قبل از مصرف یک گیاه برای لاغری باید دلیل چاقی افراد مشخص شود،  در شبکه های اجتماعی خواص گیاهان بیان شود اما از توصیه مصرف باید خودداری شود.

گیاهخواران، مواد صنعتی مصرف نمی کنند

بعضی افراد به گیاهخواری عادت کرده اند، گیاهخواران از رژیم های خاص غذایی مصرف می کنند و از مواد غذایی صنعتی و افزودنی ها استفاده نمی کنند.این افراد از منابعی مانند، ماکیان گیاهخواری، ماهی گیاهخواری و شیر تخم مرغ گیاهخواری که گیاهخوار هستند اما جهت دریافت پروتئین، شیر تخم مرغ گیاهخواری از متعادل ترین رژیم غذایی این گروه است.

گیاهخواران نرمش های بیشتری انجام می دهند،  این افراد جهت کاهش بروز سرطان و فشار خون از مصرف دخانیات خود داری می کنند.

ترویج گیاهخواری در شبکه های اجتماعی

بدن نیاز به فراورده های گوشتی دارد،  به دلیل اینکه افراد گیاهخوار از مواد گوشتی استفاده نمی کنند بدن آنها دچار کاهش کلسترول خون می شود.

کاربران اینترنت بدون در نظر گرفتن محیط کشت و شرایط اقلیمی نباید تاثیرات گیاهانی مانند زیره ،گزنه را یکسان بیان کنند.

عواملی همچون مشکلات هورمونی، پورخوری های عصبی، بی تحرکی، کاهش سوخت ساز بدن ، بدخوری ها و خواب های زیاد باعث افزایش وزن افراد می شود.

قبل از مصرف گیاه در ابتدا باید چاقی افراد درمان شود و سپس با تجویز متخصص از آن مصرف شود.

هیچ دمنوشی ۱۰۰ درصد لاغر نمی کند

تبلیغ داروها و مکمل های لاغری از شبکه های اجتماعی جنبه اقتصادی دارد نه سلامتی مردم،  مصرف دمنوش های لاغری نه تنها باعث لاغری بلکه گاهی باعث بروز بیماری در افراد می شود.

کارشناسان در حال بررسی در خصوص تاثیرات داروهای گیاهی بر سلامت انسان از جمله لاغری، بی خوابی و غیره هستند، مصرف زیاد گوشت و فرآورده های آن، ۲۰ درصد احتمال مرگ زودرس را در افراد افزایش دهد.

گوشت قرمز عامل بروز بیماری های قلبی

مصرف گوشت باعث افزایش چربی، کلسترول و آهن می شود که همین عامل بروز بیماری های قلبی در افراد بخصوص بالای ۴۵ سال را افزایش می دهد.

گوشت حاوی ویتامین و پروتئین است،  جهت جلوگیری از عوارض قلبی و رشد و خونسازی، گوشت را به همراه غلات و سبزیجات تازه مصرف کنید.

آهن گوشت را باید با ویتامین ث مصرف کرد،  زنان باردار جهت جلوگیری از کمبود آهن بدنشان روزانه از مواد غذایی پروتئینی و گوشتی مصرف کنند.

1 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.