244

استرس و اضطراب دائم داشتن تهدید برای سلامتی

|
0 دیدگاه
 آیا شما هم جزو افرادی هستید که با کوچکترین موردی مضطرب می شوید و استرس تمام وجودتان را فرا میگیرد و دائم این حالت را تجربه می کنید ؟سپری کردن اکثر اوقات زندگی با استرس و اضظراب زمینه ساز انواع |آسیب های روحی و روانی به بدن افراد است

در خصوص استرس ها و نگرانی هایی که در طول روز برای برخی افراد ایجاد میشود، گفت:اگر این نگرانی ها بی دلیل هستند که ریشه در ترس از آینده دارد و به روح و روان افراد آسیب می زند.
وی با تاکید براینکه ممکن است بسیاری از این نگرانی ها اصلا اتفاق نیفتد و فقط در ذهن پرورش داده می شوند، افزود:توجه همیشگی ما به افراد این است که فقط به مسائل و اتفاقات مثبت فکر کنند.
این روانشناس اظهار کرد:خود آزاری و دگرآزاری واکنشی است که توسط افراد منفی اندیش و نگران و مضطرب نسبت به آینده اتفاق می افتد که میتواند آسیب های جدی به سلامت روح و جسم افراد وارد کند که از جمله آن میتوان بر افسردگی-ناراحتی قلبی و وسواس اشاره کرد.
این عضو بسیج پزشکی پیرامون راه حل های رفع این مشکل خاطرنشان کرد: تلاش برای شاد زندگی کردن و همچنین تلاش برای پیشگیری از اتفاقات پیش بینی نشده، راه حل مناسبی برای افرادی است که دچار این گونه مشکلات هستند.علاوه براین مراجعه به یک روانشناس در موارد حاد میتواند موثر واقع شود و در از بین بردن نگرانی های بی مورد موثر باشد.
0 پسندیده شده
دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.