376

جشن روز عشق؛ رمانتیک اما اقتصادی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

سپندارمذگان، روز عشق ایرانی، را خاص، شیک اما متناسب با جیب خود جشن بگیرید.

جشن روز عشق؛ رمانتیک اما اقتصادی

می‌خواهید بدانید روز عشق را چطور با عزیزان خود جشن بگیرید که هم خاص و استثنایی باشد و هم خیلی برایتان گران تمام نشود؟ با ما همراه باشید.

ابراز عشق با الماس و صرف شام در هتل ۵ ستاره نه الزامی دارد و نه لزوماً یک شیوه معنادار و منطقی برای نشان دادن علاقه شدید قلبی‌تان در روز عشق است. خرید هدایای گران‌قیمت به فردی که هدیه می‌دهد اصلاً حس ابراز عشق نمی‌دهد و مهم‌تر از همه اینکه دریافت‌کننده هدیه از جبران کردن و تلافی چنین هدیه گران‌قیمتی خیلی احساس خرسندی نخواهد کرد.

اگر نگران هستید که بودجه شما برای خرید هدیه روز عشق برای دوست عزیزتان به اندازه کافی نباشد، این را بدانید که بهترین تجربه روز عشق این است که طوری برنامه‌ریزی کنید که دوست، همسر یا پدر و مادرتان متوجه شوند که آنها را دوست دارید، برایتان مهم هستند و آنها را از صمیم قلب می‌خواهید. می‌توانید صرفه‌جویی کنید و پولتان را پس‌انداز کنید اما در عین حال بهترین روز عشق را در عمر خود تجربه کنید.

ایده‌هایی دوست‌دار جیب و مقرون به صرفه برای روز عشق

روز عشق را با کمترین هزینه به یک روز ویژه و به‌یادماندنی تبدیل کنید.

۱- عشق را با پول یکی نکنید. خیلی راحت می‌شود با رفتن به یک رستوران یا هتل شیک و خرید هدایای گران قیمت روز عشق را جشن گرفت. اما آیا می‌توانید تضمینی به ادامه عشق به همین شیوه داشته باشید؟ مطمئن باشید عشق با پول خریدنی نیست.

۲- کم خرج کنید اما خسیس‌بازی در نیاورید. تا می‌توانید کم خرج کنید اما نه اینکه از آن طرف بام بیفتید و اصلاً بی‌خیال روز عشق شوید. هدیه بخرید اما نه گران‌قیمت. مثلاً به جای ۱۰ شاخه گل به یک شاخه گل اکتفا کنید.

۳- خودتان دست به کار شوید. یک کارت تبریک که کار دست خودتان است و خودتان آن را طراحی کرده‌اید و رویش با دست خط خودتان جملات و اشعار زیبا نوشته‌اید خیلی زیباتر و معنادارتر از چیزی است که از یک مغازه لوکس با قیمت بالا خریده‌اید. چندین سال هم که بگذرد باز هم این کارت قدیمی نمی‌شود و برایتان رنگ نمی‌بازد. هر وقت هم که به آن نگاه می‌اندازید، خاطره آن شب به یاد ماندنی عشق را به یاد خواهید آورد.

۴- به چیزی فکر کنید که می‌توانید برای عشقتان انجام دهید. یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن عشقتان استفاده از کوپن‌ها و کارت‌های عاشقانه است. این کارت‌ها می‌تواند حاوی پیام‌های معنوی یا مادی باشند. یک قلب بزرگ کاغذی درست کنید و هر چقدر که دوست دارید از این کوپن‌ها رویش بچسبانید. مثلاً: روی یکی از کوپن‌ها بنویسید: این هفته ظرف‌ها را من می‌شویم!

یک فصل از سریال مورد علاقه‌ات را من می‌خرم! ماساژ پا هر وقت که لازم بود! یا چیزهایی از این قبیل که عشقتان را خوشحال می‌کند.

۵- هدایایی ارزان‌قیمت اما شیرین و به‌یادماندنی بگیرید که به دلایل خاصی برای هر دوی شما خاطره‌انگیز باشد: خودتان دست به کار شوید و برای اولین بار شروع کنید. مثلاً برای خودتان یک سنتِ روز عشق ایجاد کنید. یک چیزی را رسم کنید که هم می‌تواند ارزان باشد و هم تجربه هر دوی شما. یک کارت درست کنید و رویش هدیه را توضیح دهید اما نوشتن شما خیلی هم ساده دم دستی نباشد.

مثلاً یک کره پلاستیکی و برفی که دو قلب را در آن جای داده‌اید ایده جالبی خواهد بود. این هدیه می‌تواند یادآور شبی باشد که عشقتان توی برف‌ها زمین خورده است و شما برای بلند کردن او از روی زمین به کمکش رفته‌اید.

۶- وقت بگذارید: وقت گذاشتن نهایت یک ژست رمانتیک است. به این معنی که اگر همیشه گرفتار هستید و وقت ندارید، خیلی خوب می‌شود اگر یک روزتان را به سپری کردن با عشق زندگی‌تان بگذرانید، با هم خوش باشید و کاری به حرفه، شغل و اداره، سر و کله زدن با خانواده و پرداخت قبض‌ها نداشته باشید. چیزهای دنیوی را فراموش کنید و فقط به خودتان دو نفر فکر کنید.

۷- یک غروب عاشقانه در منزل خود ایجاد کنید. شاید غذا درست کردن شما را به درد سر بیندازد. لازم نیست غذای گران درست کنید. همین که متفاوت و خاص باشد و با روزهای دیگر فرق داشته باشد کافیست. در اینترنت به دنبال دستور غذاهای ساده و کم‌خرجی باشید که متفاوت هم باشند. اگر تصمیم دارید با هم فیلم تماشا کنید، یادتان نرود که یک ذرت بوداده خوشمزه درست کنید.

روی بشقاب غذای عشقتان با استفاده از غذا بنویسید “دوستت دارم”. اگر توانستید غذای مورد علاقه عشقتان را درست کنید: مثلاً یک پیتزا، کیک یا پیراشکی شبیه قلب.

۸- به ستارگان خیره شوید. لباس گرم بپوشید، به پشت بام، تراس یا حیاط بروید و به آسمان شب خیره شوید. اگر تصمیم به سفر دارید، زیرانداز، نوشیدنی گرم، تنقلات و شکلات و یک باک پر از بنزین را فراموش نکنید. به جایی بیرون از شهر بروید که آسمان صاف و ستاره‌ها نمایان باشند. به ستاره‌ها خیره شوید و دو تا از آنها را به نام خودتان انتخاب کنید و به خودتان قول دهید که هر سال روز عشق با هم به دیدن این ستاره‌ها بیایید.

۹- غیرقابل پیش‌بینی باشید. غیرمنتظره باشید و عزیزان خود را هیجان‌زده کنید. چند حرکت رقص یاد بگیرید و از او برای رقصیدن و نشان دادن هنر خود دعوت کنید. شعر مورد علاقه او را حفظ کنید و بعد از شام برایش بخوانید. بعد با هم به تماشای فیلم بنشینید، به موسیقی مورد علاقه هر دویتان گوش دهید و هر کار دیگری که فکر می‌کنید مناسب این فضاست را انجام دهید.

۱۰- در کوچه خاطرات قدم بزنید. عشق خود را به جایی ببرید که از قدیم‌ها مخصوص شما دو نفر بوده است. با هم در کوچه پس کوچه‌ها آرام قدم زده و در مورد احساستان حرف بزنید. توضیح دهید که ممکن است حستان مثل ایام جوانی‌تان نباشد اما هر دو با هم در آن کوچه خاطرات قشنگی داشته باشید. عکس دونفره در این کوچه را هرگز فراموش نکنید.

۱۱- “دوستت دارم” را فراموش نکنید. هیچ پولی نمی‌خواهد! ارزان ارزان. اما وقتی این جمله را به زبان می‌آورید، رابطه خود را شکل عاشقانه و زیباتری می‌دهید. خجالت نکشید. چندین بار این جمله را در طول روز تکرار کنید. به عشقتان بگویید که واقعاً چه حسی دارید. او صداقت شما را تحسین می‌کند و ابراز عشق و گفتن جمله “دوستت دارم” بیش از هر هدیه دیگری برای او می‌ارزد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.