875

دوربین و مانیتور اتاق کودک، بهترین هدیه برای نوزاد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

اگر از مادرانی هستید که به تازگی صاحب فرزند شده‌اید و نوزاد خود را در اتاق دیگری می‌خوابانید، حتما هنگام خواب، از وضعیت کودک خود دلشوره و نگرانی دارید.

دوربین و مانیتور اتاق کودک، بهترین هدیه برای نوزاد

اگر به تازگی اتاق کودک خود را جدا کرده‌اید هنگام خواب دوست دارید بدانید که آیا کودک شما به خواب رفته یا نه؟ یا روزهای سرد پتوی رویش را کنار نزده باشد! دوست دارید بیدار شدن، گریه کردن و هر حرکت کودک خود را زیر‌ نظر بگیرید. انواع مختلفی از دستگاه‌های رادیویی برای کنترل اتاق کودک وجود دارند.

ازدستگاه‌های صرفا صوتی گرفته تا جدید‌ترین مانیتورهای رنگی و دوربین‌های چرخشی اتاق کودک با قابلیت دید‌ در‌ شب، دما‌سنج، چراغ‌خواب، امکان ارتباط دو‌طرفه و امکان پخش لالایی! امروزه با توجه به مشغله‌های زیاد والدین، لزوم خرید و داشتن این وسیله بیشتر احساس می‌شود و حتی یکی از ملزومات اصلی لیست سیسمونی کودک به‌شمار می‌رود.

با داشتن پیجر اتاق کودک می‌توانید به‌راحتی به کارهای روزمره خود در خانه بپردازید و شب هنگام نیز وضعیت کودک خود را در هر زمان که خواستید بررسی کرده  و با خیال آسوده بخوابید.

برای نصب دستگاه کنترل اتاق کودک و داشتن بهترین کارایی، اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید توجه کنید مکان درست قرار‌دادن آن است. دوربین اتاق کودک را در جایی که امکان افتادن و واژگون شدن آن وجود دارد قرار ندهید. می توانید چند مکان را امتحان کرده و زاویه و موقعیت مناسب را انتخاب کنید. با دستگاه‌های بی‌سیمی که برد wifi دارند به راحتی می‌توانید تا چند صد متر از اتاق کودک خود دور شوید.

همچنین امکان تداخل امواج این پیجرها و مانیتورهای اتاق کودک با دیگر دستگاه های رادیویی حداقل است و با کد‌گذاری و حفظ حریم شخصی که دارد دستگاه ایمنی برای کودک شماست و بهترین هدیه برای اطمینان از آسودگی کودک دلبندتان .

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.