228

داشتن لبخند زیبا بدون پوسیدگی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

ما بیشتر بر پوسیدگی تاکید داریم و لبخند زیبا را در جامعه بدون پوسیدگی می‌خواهیم. برای اینکه پوسیدگی در جامعه کاهش پیدا کند باید اقداماتی صورت بگیرد.

آفرینش لبخند زیبا در جامعه بدون پوسیدگی

در برخی از کشور‌ها با برنامه‌ریزی‌های چند ساله موفق شده‌اند میزان پوسیدگی را حتی به صفر نزدیک کنند. این مساله می‌تواند در اقتصاد جامعه نیز بسیار تاثیرگذار باشد. در این کنگره همچنین درباره روش‌هایی که برای حل مشکلات دندان‌های بیماران از آن استفاده می‌شود، پنل‌هایی برگزار شد.

در حال حاضر مساله پوسیدگی برای بسیاری از مردم بر زیبایی دندان‌ها ارجحیت ندارد. البته در سال‌های اخیر در این زمینه آگاهی‌های بیشتری ایجاد شده است. دندانپزشکی ما نیز بیشتر درمان محور است، یعنی صرفا بیمار وقتی دندان‌درد دارد مراجعه کرده و برای درمان‌ آن‌ها اقدام می‌کند.

مردم اغلب به دنبال پیشگیری‌های بعدی نیستند. در سال‌های اخیر توجه به پوسیدگی بیشتر شده است. دندانپزشکان شاید با آموزش صحیح رعایت بهداشت و مسواک زدن بتوانند به بیماران خود برای جلوگیری از پوسیدگی کمک کنند. شاید بهترین زمان برای آموزش و یادگیری مراقبت از دندان زمانی باشد

که دندان‌های شیری کودکان شروع به رشد می‌کند و این نشان می‌دهد که آموزش‌ها باید بر ۶ سالگی به بعد متمرکز شود. اگر در آن سن بتوانیم کودکان را با بهداشت دهان و دندان آشنا کنیم این مساله در کودک نهادینه می‌شود و در سال‌های بعد نیز آن را رعایت می‌کند.در گذشته گفته می‌شد

دندانی که درد می‌کند را باید کشید. این ضرب‌المثل نشان می‌دهد که چندان به دندان توجهی نداشته‌اند، اما در حال حاضر رویکرد به آن، تغییرات خوبی پیدا کرده است. در مورد زیبایی دندان نیز اگر کاری که روی دندان انجام می‌شود با طرحی خوب باشد و با کیفیت انجام شود، آسیب به حداقل می‌رسد و حتی در برخی مواقع موجب می‌شود، استحکام دندان‌ها افزایش پیدا کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.