295

۵ راهکار عالی برای بهبود زندگی زناشویی و ازدواج شما

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

چند کار کوچک می تواند اثر شگفت آوری در ارتباطات شما بگذارد.

برای بهبود ازدواج و روابط در زندگی زناشویی تان چند شگرد کوچک یاد بگیرید

بیایید تا به کمک این شگردها بتوانیم راحت تر احساسات همسرمان را اقناع کرده و در کنار او یک زندگی بهتر بسازیم. این اقدامات برای زن و مرد متفاوت است و با توجه به جنسیت تان باید آن ها را انجام دهید. نکته ای که قابل توجه است این است که هر فرد نسبت به شخصیت و خصوصیات ذاتی که دارد و همچنین شناختی که از همسرش دارد باید راهکار های خاص خود را برای بهبود ازدواج و روابطش پیدا کند اما در عین حال برخی رفتارها برای همه ی افراد با روحیات مختلف کارساز است.

در این مقاله برای هر زن یا شوهری ۵ اقدام کارساز آموزش داده می شود که در یک نظر سنجی از یک جامعه ی آماری مشخص شد در بین ۶۵ تا ۹۰ درصد افراد بیشترین تاثیر را می گذارد.

اقدامات زنان برای جذب شوهرانشان و بهبود زندگی زناشویی

تشکر بابت همه چیز. برای مثال زمانی که چمن های حیاط را می زند از او بابت آن تشکر کنید حتی اگر کارش چندان هم تعریفی نیست و یا زمانی که خسته از سرکار برمی گردد و با بچه ها بازی می کند از او تشکر کنید این کار تا ۷۲ درصد از مردان را راضی و خوشحال می کند.

به او بگویید که فوق العاده است. بگویید که کارش درست است و شما را تحت تاثیر قرار می دهد. این حرف ۶۹ درصد از مردان را تحت تاثیر قرار می دهد.
در مقابل دیگران از او تعریف کنید. مردان به حس غرور جلو دیگران نیاز دارند پس به جای غر زدن و بهانه گرفتن از او تعریف کنید.
اگر در روابط جنسی تان راضی هستید این را به او نشان دهید. این کار ۵ درصد از مردان را عمیقا متاثر می کند.
کارهایی که او را خوشحال می کند انجام دهید. برای مثال اجازه دهید لبخندتان را زمانی که از او راضی هستید ببیند و یا گاهی با یک آغوش باز او را بپذیرید. این کار ۸۸ درصد از مردان را عمیقا خوشحال می کنید.

کارهایی که مردان برای جذب همسران شان و بهبود زندگی زناشویی باید انجام دهند

دست او را بگیرید. برای مثال زمانی که درحال تماشای یک فیلم هستید یا از یک محیط کوچک می گذرید دست او را بگیرید این کار ۸۲ درصد از زنان را خوشحال می کند.
به او بگویید دوستش دارید. از راه های مختلف مانند یادداشت گذاشتن یا پیام فرستادن یا گفتن کلامی استفاده کنید. زنان به تکرار این واژه احتیاج دارند. این کار ۷۵ درصد از زنان را خوشحال می کند.
بازوان شما در اختیار اوست. همیشه دستان خود را روی شانه اش بگذارید و یا بازوان تان را دور گردنش حلقه کنید و یا دست خود را روی زانوی او بگذارید. این کار را همیشه و در هر زمانی انجام دهید. این کار ۷۴ درصد از زنان را عمیقا خوشحال می کند.
به او بگویید تو زیبا هستی. این کار ۷۶ درصد از زنان را خوشحال می کند.
عصبانیت تان را روی سرش هوار نکنید. سعی کنید زمانی که عبوس یا ناراحت هستید این را جلو او نشان ندهید. این کار ۷۲ درصد از زنان را عمیقا خوشحال می کند.

این ۵ اقدام معجزه خواهد کرد

اگر این کارها را یاد گرفته و در طول روز انجام دهید من مطمئن هستم که خیلی زود می توانید تاثیر آن را دیده و در بهبود ازدواج و روابط تان از آن بهره مند شوید. در اینجا مژده ما به شما این است که همین اقدامات کوچک می تواند تاثیر زیادی در روابط شما و بهبود ازدواج تان داشته باشد. حتی می توان گفت عشق با همین اقدامات کوچک و همیشگی است که دائمی شده و همیشه پابرجا می ماند.

برای مثال تنها عادت گرفتن دست زنان می تواند بسیاری از آن ها را عمیقا احساساتی کند و به علت یک لمس فیزیکی بی غرض قلب شان را سرشار کند.

همه ی ما می دانیم که روابط مسئله ی پیچیده ای در زندگی ما بوده و به سادگی نمی توان آن ها را حل و فصل کرد اما در عین حال هر مسئله ی پیچیده ای از پارامترها و تکه های کوچک تشکیل شده است. گاهی تنها با اقدامات کوچک می توان آرام آرام روابط را به بهترین درجه ی خود رساند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.