460

استفاده از میوه ها و سبزیجات برای داشتن پوستی سالم

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

هر کسی آرزو دارد زندگی شاد و سالمی داشته باشد،ولی کمتر کسی برای رسیدن به آن آرزو تلاش میکند.تنها وقتی کسی مریض میشود، ارزش سلامتی را درک میکند.طبیعت غداهای بسیار متنوعی را در اختیار ما قرار داده است،که میتوانیم در رژیم های غذایی خود از آنها استفاده کنیم.

رژیم های سالم شامل میوه ها

رژیمی که شامل آب میوه ها و سبزیجات متنوع باشد،نه تنها برای سلامتی مفید است بلکه پوست را درخشان میکند و از پیری بدن جلوگیری میکند.میوه ها و آب سبزیجات نباید همزمان با هم استفاده شوند.

پرتغال:منبع غنی از ویتامین cپرتغال از یبوست جلوگیری میکند و از خشکی پیشگیری میکند برای پاک کردن وبهبود پوست ازآن استفاده میشود و نیز به سیستم ایمنی بدن هم  کمک میکند.

هویج:دارای ویتامین Aاست و برای چشمها مفید است یکی از غنی ترین منابع کاروتین بتا میباشد آب هویج اگر در صبح با معده خالی مصرف شود بسیار سودمندتر است آب هویج از پیری زود رس جلوگیری میکند و دارای خواص ضد سرطان است.

چغندر:برای کم خونی بسیار مفید است چغندر به پوست شما شگفتی می دهد و نیز تصفیه کننده خون است.

انگور: موثر برای یبوست است و از خشکی پوست جلوگیری میکند و خون را تصفیه میکند از آب آن برای رفع چین و چروک زیر چشم میتوان استفاده کرد.

آب اناناس: غنی از ویتامین C و همچنین شامل ویتامین Aو Bاست خوردن آن با عسل برای گلو درد مفید است.

گوجه فرنگی: حاوی آهن وسرشار از ویتامین A  است توصیه شده برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند و نیز خاصیت ضد سرطانی دارد.

هندوانه:به بدن آرامش میدهد و بسیار خوب است برای کسانی که قصد دارند وزن خود را کاهش دهند هندوانه بسیار مفید است و پوست راخنک و روشن میکند همچنین میتوانید از آن به عنوان ماسک صورت استفاده کنید.

لیمو: حافظ قلب است فشار خون را کنترل میکند و برای پوست ومو بسیار مفید است به عنوان سفید کننده برای پوست نیز استفاده میشود آب لیمو را با آب گرم و عسل مخلوط کنید و روزانه ناشتا میل کنید تا پوستی صاف و شفاف بدست آورید و همچنین برای کسانی که قصد کاهش وزن دارند نیز مفید است.

سیب: به رفع یبوست، کاهش کلسترول و حذف سموم از بدن کمک میکند. تفاله سیب را میتوان به عنوان ماسک  برای صورت استفاده کرد.

موز:حاوی ویتامین ها و سرشار مواد معدنی فیبر و کربوهیدرات، مالت و سرشار از پتاسیم است یک ماسک بسیار عالی است  مخصوصا برای پوستهای خشک چند قطره روغن زیتون یا عسل را همراه موز روی صورت بمالید .

 

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.