408

چطور از سفید شدن موها جلوگیری کنیم؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

فکر نکنید که چون برخی از موهایتان سفید شده است دیگر خواه نا خواه موهای دیگرتان هم سفید می شوند و شما نمی توانید کاری برای جلوگیری انجام دهید.

موهای شما در اصل سفید نیستند

لازم است استرس را از زندگی خود حذف کنید زیرا استرس جدای از تاثیر آن در ریزش مو و پیری پوست در سفید شدن موها هم نقش دارد.

سعی کنید تغذیه مناسب داشته باشید . یک تغذیه و برنامه غذایی سالم و سرشار از ویتامین های گروه B به خصوص B12 از سفید شدن موها جلوگیری می کند. همچنین مصرف شیر و لبنیات و تخم مرغ هم از سفید شدن موها جلوگیری می کند.

هر چیز مخدر را کنار بگذارید زیرا موی سفید در بعضی شرایط نتیجه مصرف سیگار و مواد مخدر دیگر است.

لازم است کافئین کم مصرف کنید زیرا مصرف زیاد چای – قهوه – ادویه و غذاهای سرخ شده در سفید شدن زود هنگام موها موثر است.

مثل همیشه لازم است میوه و سبزیجات مفیدمصرف کنید.

بهتر است تا می توانید طبیعی زندگی کنید. این عمل در واقع مربوط به تغذیه شماست که هر چقدر از میوه و سبزیجات طبیعی بیشتر و از مواد غذایی فراوری شده کمتر استفاده کنید موهای سالم تری خواهید داشت.

ماهی سالمون بخورید تا مویتان سفید نشود. ماهی ها و در راس آنها سالمون در زیبایی و استحکام موها فوق العاده عمل می کنند و همینطور از سفید شدن موها جلوگیری می کنند.

اگر می توانید موهایتان را با حنا بزنید. جالب است که حتی در سایت های خارجی هم متخصصان سلامت و زیبایی مو تاکیید جدی در استفاده از حنا برای زیبایی و حتی جلوگیری از سفید شدن موها دارند.

به یاد داشته باشید که روغن های گیاهی از هر نوع ژل صنعتی بهتر است. توصیه می کنیم موهایتان را هر چند وقت یکبار با روغن زیتون و بادام و.. ماساژ دهید تا روح جوانی و رنگ آنها حفظ شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.