1066

با عرقیجات گیاهی بدن خود را تقویت کنید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

با مصرف عرق گیاهان به افزایش تحمل گرما و کنترل تعرق و تقویت بدن در فصل تابستان کمک کنید.مصرف دمنوش ها و عرق گیاهان در تابستان میتواند بدن را  ایمن نگهدارد.

فواید عرق های گیاهی

بيشتر ما با چاي يا دمنوش گل گاوزبان آشنا هستيم درحالي‌كه عرق اين گياه دارويي نيز مانند دمنوش اين گياه خواص درماني متعددي دارد كه از ميان آنها مي‌تواند به تقويت اعصاب، افزايش نشاط و شادابي مصرف‌كننده اشاره كرد.

نوشيدن يك فنجان از عرق گل گاوزبان به‌صورت روزانه باعث تقويت اعصاب و افزايش مقاومت بدن در گرما مي‌شود و به افرادي كه با افزايش گرماي هوا كلافه و عصبي مي‌شوند نيز كمك‌كننده است.

افرادي كه در فصل تابستان از اين عرق گياهي استفاده مي‌كنند، مي‌توانند مقاومت بدن خود را در زمستان در برابر سرماخوردگي هم افزايش دهند.

درمان بي‌اشتهايي ناشي از گرما در تابستان ممکن است برای افراد پیش بیاید که موجب مي‌شود ميزان اشتهاي شما كاهش يابد و براي درمان آن از عرق خارشتر استفاده كنيد.

براي اين كار لازم است هر روز يك فنجان عرق خارشتر را  ميل كرده و بهتر است اين عرق را به‌صورت خنك ميل شود. نوشيدن روزانه عرق خارشتر علاوه بر افزايش اشتها مي‌تواند موجب افزايش تعرق بدن شده و به اين ترتيب گرما و حرارت موجود در بدن را كاهش دهد.

از ديگر خواص درماني عرق خارشتر مي‌توان به خاصيت آن در درمان سنگ كليه اشاره كرد.

یكي از راه‌هاي افزايش مقاومت و توانايي بدن در برابر گرماي تابستان، گنجاندن عرقيات گياهي با طبع سرد و‌ تر در برنامه غذايي روزانه است.

عرق كاسني يكي از بهترين اين نوشيدني‌هاست.نوشيدن اين عرق علاوه بر تقويت بدن، موجب بهبود عملكرد معده و اندام گوارشي شده و مي‌تواند ميزان كلسترول خون را نيز كنترل كند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
1 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.