654

تصفیه خون و کبد

|
0 دیدگاه

تصفیه خون و پاکسازی مخاط بدن در لا به لای خواص بی نظیر میوه های خوشمزه یافت می شود. میوه ای که علاوه بر شفافیت و زیبایی پوست ده ها فایده از قبیل درمان جای گزش حشرات و آسم و.. دارد.

تاثیر شگفت انگیز این خوردنی بر تصفیه خون و کبد! 

تصفیه خون یعنی قرار گرفتن بدن در مسیر بدون سکته و بیماری های مربوط به خون. تصفیه خون با طب سنتی و میوه یکی از روش های بی خطر و بدون عوارض برای پاکسازی خون و کبد است.

کارشناس تغذیه گروه سلامت خانواده معاونت بهداشتی هرمزگان گفت:لیموترش اثرات درمانی مفیدی در بسیاری از بیماری ها دارد و علاوه بر اینکه خون را تصفیه می کند، یک ضدعفونی کننده قوی نیز محسوب می شود.

لیموترش دارای اثر زیادکننده فعالیت گلبول های سفید خون در دفاع از بدن است، مقوی قلب، سیستم عصبی، سمپاتیک، ضدرماتیسم، نقرس، همچنین آرام کننده و ضد اسکوربوت، ضدآسم و بندآورنده خون نیز است.

وی با بیان اینکه لیموترش گوهر تمام میوه ها است، افزود:این میوه خون را تصفیه و مخاط را پاک و ضدعفونی می کند، همچنین کشنده میکروب نیز است، علاوه بر آن ویتامین C موجود در لیمو عامل تقویت نسوج است.

لیموترش به علت داشتن خواص اسیدی ضد عفونی کننده قوی است. اگر در مسافرت ها به آب آشامیدنی مشکوک هستید و می ترسید از آن بنوشید کافی است چند قطره آب لیموترش را در آن بریزید، آب ر ا کاملا استرلیزه کرده و میکروب های موجود در آب را از بین می برد.

وی عنوان کرد:اگر به سلامت گوشت و ماهی تردید دارید می توانید از آب تازه لیموترش استفاده کنید. همچنین برای اینکه مطمئن شوید شیر بریده است یا نه می توانید چند قطره از آب لیموترش در شیر بچکانید و بعد هم بزنید.

اگر شیر حالت دانه دانه پیدا کرد، معلوم است که بریده است و قابل استفاده نیست. آب تازه لیموترش اثر قلیایی کننده و ضداسیدیته معده دارد، زیرا لیموترش دارای مقداری اسید سیتریک است و هنگامی که این اسید وارد بدن می شود جذب و اکسیده می شود و پس از تغییراتی تولید کربنات و بی کربنات های کلسیم و پتاسیم می کند که خود باعث قلیایی نگهداشتن خون می شود.

محل گزش حشرات را با یک قطعه لیموترش مالش دهید که در درمان و رفع ناراحتی های آن کمک می کند. برای تقویت لثه ها اگر یک برش از لیموترش تازه را بر روی لثه ها بمالید

باعث تقویت و استحکام آنها می شود همچنین برای شادابی و تقویت دستها اگر آب لیمو تازه را به کف دستها ریخته و مالش دهید باعث سلامت و شفافیت دستها می شود.

1 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.