447

درمان دیابت نوع ۲ با روغن نارگیل

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

از آنجایی که روغن نارگیل از چربی های اشباع شده دارا می باشد بر خلاف روغن های حیوانی دارای زنجیره اسید چرب متوسط است و می توان گفت در درمان بیماری دیابت نوع ۲ موثر می باشد.

نقش روغن نارگیل در درمان دیابت نوع۲

روغن نارگیل دارای چربی های اشباع است ولی برخلاف روغن های حیوانی دارای زنجیره اسید چرب متوسط است و مستقیماً به انرژی تبدیل می شود. این روغن برای درمان دیابت نوع ۲ موثر است.
مردان میانسال دوبرابر زنان میانسال در معرض ابتلا به دیابت قرار دارند. دلیل اصلی این امر هنوز کاملاً مشخص نیست ولی پزشکان بر این باورند که ممکن است عوامل ژنتیکی و نحوه زندگی در آن دخیل باشد.

روغن نارگیل موثر در درمان دیابت نوع ۲

نوشیدن چای دردرمان دیابت موثر است. البته این موضوع زمانی صادق است که همراه با چای شیرینی یا قند مصرف نشود.یکی از مهمترین روش های کنترل دیابت برنامه خواب منظم است. محققان بر این باورند که خوابیدن و برخاستن بیماران دیابتی در یک ساعت مشخص، در کنترل بیماری بسیار اهمیت دارد.

به این افراد توصیه می شود که از مصرف کافئین پس از ساعت ۲ بامداد به شدت خودداری کنند.به گفته محققان ضروری است که افراد مبتلا به دیابت سالی دوبار به متخصص چشم مراجعه کنند و نسبت به بینایی خود حساس باشند. علاوه بر این به این افراد توصیه شده است که میزان استرس را در زندگی خود کاهش دهند و با افراد شاد و سرزنده معاشرت کنند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.