495

رازهای شادابی و جوانی پوست آناهیتا نعمتی

|
0 دیدگاه

اگر دانستن رازهای شادابی و جوانی پوست بازیگران برای شما هم جالب است پس بخوانید که در مصاحبه ای خواندنی آناهیتا همتی دلیل جذابیت و زیبایی اش را فاش کرده است . رازهای ساده ولی موثر در جوانی و زیبایی پوست.

مهم ترین رازهای شادابی و جوانی آناهیتا همتی، بازیگر همیشه خندان ایرانی

رازهای جوانی و شادابی پوست صورت افراد مشهور مثل بازیگران سینما و تلویزیون شاید برای شما هم سوال باشد. علی رقم تعدادی از این بازیگران که با استفاده از روش های جراحی این زیبایی را حفظ کرده اند تعدادی دیگر از جمله اناهیتا همتی راه و روش هایی ساده برای حفظ جوانی و شادابی پوست صورت خود دارد که در ادامه با انها آشنا خواهید شد.

سبک زندگی تان چگونه است؟ آیا سحرخیز هستید؟ چقدر به تغذیه سالم و ورزش اهمیت می دهید؟ برای چکاپ های معمول به پزشک مراجعه می کنید یا تنها در صورت بروز علائم بیماری راه مطب دکتر را پیش می گیرید؟ چقدر در مورد طب سنتی و فواید آن اطلاع دارید؟ هنگام خرید لوازم آرایشی ـ بهداشتی به اصل و استاندارد بودن شان توجه می کنید؟

اینها سوالات بسیار مهمی است که هر چند وقت یک بار باید از خودمان بپرسیم و در صورت نداشتن جوابی مناسب علت این سهل انگاری ها را جست وجو کنیم. بخش مهمی از زندگی ما مربوط به تغذیه، فعالیت های بدنی، استفاده از داروها و خرید لوازم بهداشتی و آرایشی و البسه های مختلف است و در زندگی مدرن امروز باید از همگی این موارد اطلاعات کافی داشته باشیم.

دلیل و رازهای جوانی و شادابی آناهیتا همتی

در این گفت وگو میزبان بازیگر خوب کشورمان آناهیتا همتی هستیم و با او درباره پرسش هایی که اشاره شد، صحبت کرده ایم و از این بازیگر همیشه جوان، بشاش و خندان سینما و تلویزیون درباره راز و رمز شادابی و جوانی در اوایل ۴۰۰سالگی اش سوال کردیم.

سحرخیزم

فکر می کنم آدم نسبتا سحرخیزی هستم؛ البته نه اینکه از ساعت ۵ صبح بیدار باشم ولی معمولا ساعت ۸ از خواب بیدار می شوم و به نسبت حدود ۸۰ درصد از اطرافیانم آدم خیلی سحر خیزی محسوب می شوم. (می خندد)

من معمولا کمتر از هشت ساعت در شبانه روز می خوابم واگر بیشتر ازاین بخوابم، سردرد می گیرم؛ البته در زمانی که مشغول کار هستم زودتر بیدار می شوم چون اغلب آفیش ها صبح خیلی زود است ولی الان که کارم کمتر شده زمان بیشتری برای خواب صبحگاهی دارم.

در قدیم مردم معتقد بودند زمان طلوع خورشید انرژی خاصی در طبیعت وجود دارد که اگر شما در معرض نور آفتاب قرار بگیرید، این انرژی را نیز دریافت می کنید. این واقعا خوب است که شما زودتر از خورشید از خواب بیدار شوید ولی برای من ممکن نیست هر روز این قدر زود از خواب بیدار شوم. شاید در طی سال روزهایی این اتفاق بیفتد و حتی برای دیدن طلوع آفتاب هم برنامه ریزی کنم که قطعا از تماشای طلوع خورشید به خصوص در طبیعت لذت خواهم برد.

محیط های شلوغ را دوست ندارم

عاشق طبیعت و طبیعت گردی هستم اما چون کلا از اماکن شلوغ خوشم نمی آید کمتر پیش می آید به مناطق ییلاقی شهر خودمان بروم و برای رفتن به جاهای خلوت تر هم خیلی باید از تهران دور شویم؛ البته جایی که زندگی می کنم خوشبختانه محوطه هایی پر از فضای سبز دارد و به نوعی طبیعت را در کنار محل زندگی ام دارم و حتی اگر برای یک خرید ساده هم از منزل خارج شوم از کنار این طبیعت رد می شوم. دوچرخه هم دارم و از این ورزش هم خیلی لذت می برم و گاهی در شهرک با دوچرخه گردش می کنم.

برنامه غذایی ام پر از سبزیجات است

به نظرم باید به تغذیه سالم اهمیت داد. تغذیه خوب می تواند ضامن سلامت باشد. من در پخت و پز از روغن هسته انگور یا روغن زیتون استفاده و سعی می کنم میوه و سبزیجات حتما در برنامه غذایی ام باشد. خیلی اهل برنج نیستم و در عوض برنامه غذایی ام پر از سبزیجات و گوشت است. با گیاهخواری میانه خوبی ندارم و عاشق غذاهای گوشتی هستم. (می خندد) مدل آشپزی ام هم عجیب و غریب است. هیچ کدام از غذاهایم اسم ندارند اما نتیجه چیز خوبی از آب درمی آید و اطرافیانم هم غذاهای من درآوردی ام را دوست دارند. (می خندد)

0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.