314

زنی که ۳ سال شامپو نزد!

|
0 دیدگاه

یک زن آمریکایی ۳ سال است که برای شستشوی موهایش از شامپو استفاده نکرده است و صحبت های او نتیجه را قبل و بعد از استفاده از شامپو برای شستشوی موهایش نشان می دهد.

شستشوی موها بدون استفاده از شامپو به مدت ۳ سال و نتایج جالب آن توسط زن آمریکایی!

سوزان یک زن آمریکایی است که مدت ۳ سال است که بدون شامپو موهایش را شستشو داده است و از نتیجه حاصله کاملا راضی است و او معتقد است که بدون استفاده از شامپو موهایش بهتر و قوی تر شده است.

«سوزان» از سال ۲۰۱۱ میلادی از شامپو برای شست و شوی موهای خود استفاده نکرده و تنها با آب و ماساژ انگشتان، موهای خود را تمیز کرده است. این زن می گوید در تمام این سه سال نه تنها هرگز از شامپو استفاده نکرده بلکه پس از شانه کردن به موهایش اجازه می دهد که به طور طبیعی خشک شوند.

نکاتی جالب در مورد شستن موها

سوزان همچنین  با بیان اینکه برخی افراد او را به دلیل شامپو نکردن موهایش مورد استهزا قرار می دهند در توجیه این کارش گفت:پوست سر انسان روغنی طبیعی به نام «سبوم» ترشح می کند که در حفظ سلامت موها موثر است و در صورتی که کف سر با شامپو شست و شو شود، غده ها میزان بیشتری از این روغن را تولید می کنند که چرب شدن مو را به همراه دارد و به این ترتیب لازم است موها دوباره شسته شوند.

سوزان می گوید:به علاوه پس از شست و شوی موها با شامپو به مرور مجبور می شوید از ویتامینه ها و ژل هایی استفاده کنید که ترکیبات موجود در آنها جذب بیشتر گرد و غبار روی سر و موها را به همراه دارد و گاهی حتی مجبور می شوید بیشتر از شامپو استفاده کنید. این چرخه ادامه پیدا می کند و به تدریج به سلامت پوست سر و موها آسیب می رساند.

0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.