1200

بهترین آب میوه دنیا را بشناسید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بهترین آب میوه دنیا توسط دانشمندان معرفی شد. آب میوه ی مقوی که با داشتن آنتی اکسیدان بسیار بالا به عنوان پایه ی ثابت در کنار وعده ی غذایی همچون صبحانه توصیه می شود.

بهترین نوع  آب میوه دنیا کدام است؟

بهترین آب میوه از نظر دانشمندان و متخصصان  آب میوه ای است که با داشتن آنتی اکسیدان به میزان کافی بدن را به سدی محکم در برابر بیماری ها تبدیل کند.

اگر گمان می کنید که با نوشیدن آبمیوه های چند میوه آنتی اکسیدان بدن خود را تأمین می کنید بهتر است در برنامه غذایی خود تجدیدنظر کنید.

آب پرتقال بهترین آب میوه ی دنیاست

به عقیده دانشمندان هیچ چیز نمی تواند جای یک لیوان آب پرتقال طبیعی در اول هر صبح بگیرد، میزان آنتی اکسیدان موجود در آب پرتقال تقریباً ۱۰ برابر هر نوع خوراکی دیگری است.

در کنار این موضوع که آب پرتقال و سایر آب مرکبات سرشار از ویتامین D هستند، می توانند به عنوان یک آنتی اکسیدان بسیار قوی نیز عمل کنند. این ویژگی مرکبات به کاهش آزاد کردن رادیکال های آسیب زا در بدن کمک شایانی می کند. به همین دلیل بسیاری از متخصصین تغذیه توصیه می کنند که صبح خود را با یک لیوان آب انار، آلبالو یا تمشک شروع کنید.

بهترین آب میوه جهان

گفتنی است که هیچ یک از نوشیدنی های گفته شده نمی تواند جای آب پرتقال را بگیرد. درواقع دانشمندان موفق شده اند با استفاده از یک روش خاص آزمایشگاهی برای اولین بار میزان آنتی اکسیدان موجود در آب پرتقال را اندازه گیری کنند، نتیجه به دست آمده آن ها را شگفت زده کرد، زیرا این میزان تا به آنتی اکسیدان در هیچ ماده غذایی دیده نشده بود. بنابراین نوشیدن آب پرتقال در ابتدای صبح بسیار ضروری تر از آن چیزی است که شما گمان می کنید، آن قدر مهم که حتی موجب چشم پوشی شما از خوردن قهوه یا چای بشود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.