Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
شنونده بودن را به فرزندمان بیاموزیم
275

شنونده بودن را به فرزندمان بیاموزیم

|
0 دیدگاه

شنونده بودن : تربیت فرزندان آن هم در عصری که برای هر کار به خصوصی، باید فن و تخصصش را داشت کار خیلی ساده ای نیست. مشکل بسیاری از خانواده ها نداشتن آگاهی در مورد آموزش مسائل تربیتی است.

شنونده بودن را به فرزندمان بیاموزیم

بسیاری از ما می خواهیم که فرزندمان دوستان خوبی داشته باشد. به فرزندتان تاکید کنید که دنبال موضوعات سرگرم کننده و جالبی باشد که در این سن برای خود او و هم سن و سال هایش جذاب است و در آن موضوعات مطالعه کند.

به او یاد دهید که هنگام صحبت چشم های طرف مقابلش را نگاه کند و در طول صحبت خود را مشغول کار دیگری نشان ندهد چون این کار بی احترامی به دیگران است و خاطره خوبی را برای شخص مقابل نمی گذارد.

البته این نکته را هم به فرزندتان بگویید که تنها گوش کردن به صحبت های دوستش به معنای شنونده خوبی بودن نیست بلکه حین صحبت باید جملات دوستش را تکرار کند و نشان دهد که همه حواسش معطوف او بوده است.

شنونده خوبی بودن راز ساده ای است اما تنها افراد کمی هستند که می توانند به این اصل به خوبی عمل کنند. به فرزندتان یاد دهید که جزو این تعداد کم اما تاثیرگذار باشد.

[click_like post_id='92839']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.