Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
افراد موفق در اولین ساعت روز خود چه کاری می کنند؟
434

افراد موفق در اولین ساعت روز خود چه کاری می کنند؟

|
0 دیدگاه

آیا میدانستید اولین ساعت روز شما، موفقیت یا شکست آن روز را مقرر میکند؟ تابحال به این فکر کرده اید که اولین ساعت روز خودتان را چگونه میگذرانید؟

افراد موفق در اولین ساعت روز خود چه کاری میکنند؟

با نارضایتی و غر زدن یا با روحیه و پرانرژی؟ این مهم است که مطمئن شوید که انرژی شما پر است و دقیقاً برای انجام چه کاری میخواهید متمرکز شوید. در این مطلب شما را با پنج فعالیت حیاتی که افراد موفق آنها را هر روز صبح انجام میدهند آشنا میکنیم. با ما همراه باشید.

۱٫ ورزش پیش از کار

دویدن در هنگام صبح و یا کلاس ورزش، ذهن شما را تمیز میکند و شما را از نظر روانی برای روزهای آینده روبه راه میکند. ورزش به شما کمک میکند که به جنگ چالش های پیش روی خود بروید. جک دورسی بنیانگذار توئیتر روزانه ۹ کیلومتر میدود و ریچارد برنسون موسس کمپانی ویرجین دوچرخه سواری میکند.

۲٫ خوردن یک صبحانه سالم

برای اینکار در روز خود پر رونق ظاهر شود بدن شما نیاز به سوخت دارد، با خوردن یک صبحانه سالم و پر انرژی به بهترین شکل این سوخت را بدنتان برسانید تا بتوانید در طول روز متمرکز و با انگیزه باقی بمانید. ریچارد برنسون صبحانه ای با ویتامین و فیبر بالا را ترجیح میدهد در حالی که جک دورسی تنها تخم مرغ آب پز میخورد.

۳٫ پاک کردن Inbox

پاک کردن صندوق پستی و ایمیل ها و مسیج های دریافتی و پاسخ دادن به پرسش های ضروری را در اولویت قرار دهید. این باعث میشود که روز خود را با هدف سازندگی شروع کنید. درهم و برهم بودن بودن اینها میتواند خسته کننده باشد. بهتر که هر روز صبح، لیستی از وظایف کلیدی که باید انجام شود به ترتیب اولویت و اهمیت تهیه کنید.

۴٫ تعیین اهداف

با مرتب کردن لیست شما دقیقا میدانید که نیاز است چه کاری انجام دهید.

بنابراین مجموعه ای از اهداف روشن برای روز در پیش روی خود دارید. این اهداف میتوانند امضای کارهای اداری، کار بر روی یک ارائه در روزهای آینده و یا ارتباط با کارمندان و مشتریان باشد. مشخص بودن این اهداف به شما کمک میکند که با دانستن آنچه که باید در پایان روز انجام شود، در مسیر باقی بمانید.

۵٫ مرتب کردن اهداف به ترتیب اولویت

اهداف خود را در لیست وظایف کلیدی که میخواهید تکمیل کنید به ترتیب اولویت قرار دهید. این فهرست ساده شما را متمرکز باقی نگه میدارد.

[click_like post_id='94274']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.