242

ترمیم پوست با کمک خواب

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

چه راهکارهایی به ما در ترمیم پوست کمک می کنند خواب کافی تا حدودی به ما در این زمینه کمک خواهد کرد هرگز با وجود آرایش روی پوستتان نخوابید هرگز به صورت خودسرانه لایه برداری نکنید .

کم خوابی

همه ما می‌خواهیم که وقتی صبح روز بعد در آینه به پوست صورت خودمان نگاه می‌کنیم، با پوست روشن‌تر و شفاف‌تری مواجه شویم. با این‌حال، جدی نگرفتن پاک‌سازی پوست در مواقع لازم (خصوصا شب‌ها قبل از خوابیدن) می‌تواند پوست را کِدر کند و حالت بی‌روحی به آن بدهد.

تصور کنید که چربی‌ها و سلول‌های پوستی مُرده‌ای که روی بیرونی‌ترین لایه‌های پوست قرار گرفته‌اند، در طول ساعات شب روی پوست باقی می‌مانند و حتی با بالش تماس پیدا می‌کنند. چنین وضعیتی درنهایت اجازه نمی‌دهد که لایه‌های آلوده از روی پوست جدا شوند و تا صبح روی آن باقی می‌مانند.

پاک‌سازی منظم و جدی گرفتن لایه‌برداری، دو اصل مهم برای به‌وجود آمدن سلول‌های پوستی سالم هستند و فرآیندهای ترمیمی پوست را هم به وضعیت طبیعی برمی‌گردانند. فراموش نکنید که رژیم مراقبت از پوست باید برای یک دوره طولانی رعایت شود تا اثرات مثبت آن را روی پوست شاهد باشیم.

بعد از این دوره حتی متوجه خواهید شد که پوست شما به آرایش کمتری نیاز پیدا می‌کند. از طرف دیگر، مواد آرایشی معمولا حاوی محرک‌های مختلفی از جمله رنگ‌ها و رایحه‌ها هستند که اگر برای زمان زیادی روی پوست باقی بمانند، می‌توانند باعث التهاب شوند. این مساله خصوصا برای افراد دارای پوست حساس یا افراد مبتلا به روزاسه می‌تواند مشکلات جدی‌تری را به‌وجود بیاورد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.