782

در حوزه زیبایی پزشکانی غیر متخصص وجود دارد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

پزشکان متخصص زیبایی متعددی وجوود دارند که هر کدام بر اساس تخصصشان بیماران را ویزیت میکنند.معلوم است که هر متخصصی برای هر کاری ساخته شده و افرادی که تخصص کافی در زمینه مورد نظرشان را ندارند نمیتوانند کاری قابل قبول را ارائه دهند.

چرا متخصص کم است؟

ورود پزشکان عمومی به حوزه زیبایی، واردات مواد بوتاکس از چین و عوارض آن، لیزر موهای زائد بدن از مهمترین های مورد بحث این روزهاست.امروزه انجام عمل های جراحی و غیر جراحی زیبایی در دنیا رونق یافته است و ایران هم به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در این زمینه به عنوان یکی از ۱۰ کشور اول متقاضی انجام عمل زیبایی در دنیا مطرح است.

با وجود تعدد متخصصان حاذق در زمینه پوست و زیبایی در ایران ، اما شاهد فعالیت افراد غیر متخصص و گاها غیر مرتبط با رشته زیبایی هستیم، تردیدی نیست که حضور این افراد و دخالت آنها در رشته ای تخصصی حوزه سلامت امروز توانسته جذبه زیادی در بین مردم داشته باشد به طوری که حتی مشاهده شده آرایشگاها به راحتی در برخی از امور مربوط به زیبایی ورود کرده اند و آسیب های فروانی هم به حوزه سلامت و هم به قشر کثیری که متقاضی امور زیبایی هستند وارد کردند.

با نزدیک شدن به عید نوروز هر ساله بر شمار متقاضیان جوان سازی و زیبایی پوست  به ویژه در بین بانوان اضافه میشود ، از این رو برای اطلاع رسانی و شفاف سازی مردم گفتگویی با  مجتبی قمری متخصص بیماری های پوست ، مو و زیبایی و عضو انجمن پوست ایران انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

یکی از اصلی ترین مشکلات حوزه پوست و زیبایی که در سال های اخیر گریبان گیر این بخش از حوزه سلامت شده است، ورود افراد غیر متخصص به این حوزه است در این باره توضیح دهید
مسلما در دنیای امروز بحث پوست و زیبایی وارد موقعیت جدیدی شده و در مواردی در سبد نیاز مردم قرار گرفته است و بر این اساس بسیاری از مردم عزیز برای دریافت خدمات پوست و زیبایی دچار سردرگمی هستند و متاسفانه گروههای غیر متخصص و یا متخصصین غیر مرتبط و حتی گاها غیر پزشک با ورود به ان سعی در کسب درامد دارند.

بدیهی است حوزه پوست و زیبایی ارکانی از بدن انسان و سلامت افراد محسوب میگردد که به هیچ عنوان نمی بایست محل ازمون و خطا و بازی های بازاری برای کسب درامد قرار بگیرند.
گزارشات فراوانی در زمینه ورود پزشکان عمومی به حوزه پوست، مو وزیبایی وجود دارد (موضوعی که انجمن جراحان زیبایی هم سالهاست در این زمینه از وزارت بهداشت و نظام پزشکی کمک خواسته) این افراد چگونه می توانند در این زمینه فعالیت کنند

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.