Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
موز میوه ای جادویی برای تقویت افزایش میل جنسی
2472

موز میوه ای جادویی برای تقویت افزایش میل جنسی

|
0 دیدگاه

عدم بروز و برطرف نشدن نیاز های جنسی از جمله علل عمده طلاق در ایران به شمار می آیند. به همین سبب لازم است تا برای حفظ بنیان خانواده خود توجه ویژه ای به این امر داشته باشید. استفاده از مواد خوراکی مناسب می تواند نقش بسزایی در این امر داشته باشد.

موز موز موز

موز موز، یکی از بهترین منابع برای دریافت پتاسیم است که با اثرات مخرب ناشی از مصرف غذاهای شور و پُر از سدیم مقابله می‌کند. اما این مساله چرا اهمیت دارد؟ نکته این‌جاست که غذاهای شور می‌توانند جریان خون در آلت تناسلی را ضعیف کنند و درنتیجه رسیدن به اوج لذت جنسی را با اختلال مواجه سازند.

علاوه بر این، مصرف غذاهای شور می‌تواند باعث نفخ شدید شود و هر فردی را آزار بدهد. پس با استفاده از موز می‌توانید جلوی این مشکلات را بگیرید و به تقویت میل جنسی خودتان کمک کنید.

سیب‌زمینی انواع سیب‌زمینی‌های سفید و شیرین، به‌عنوان منابع عالی برای دریافت پتاسیم شناخته می‌شوند. این ماده مغذی مهم، با نفخ ناشی از مصرف نمک مقابله می‌کند و جریان خون را هم تقویت می‌کند. هر دوی این فواید می‌توانند عملکرد شما را در رابطه زناشویی بهتر کنند و حتی احساس لذت شما را افزایش بدهند.

نکته مهم دیگر، این است که مصرف سیب‌زمینی برای تقویت خلق‌وخو هم مفید است. بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند که پایین بودن سطح پتاسیم در بدن با ابتلا به افسردگی ارتباط دارد.

[click_like post_id='94481']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.