Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
بهبود کامل این بیماری گوارشی با زیتون پرورده
203

بهبود کامل این بیماری گوارشی با زیتون پرورده

|
0 دیدگاه

مصرف زیتون پرورده همراه رب انار یکی از عوامل بهبود ورم لوزالعمده است، با مصرف این ماده غذایی از ورم کاسته می‌شود و این بیماری به طور خاص بهبود می‌یابد.

بهبود کامل این بیماری گوارشی با زیتون پرورده

دکتر شاهین شهبازی متخصص گوارش گفت: مصرف الکل باعث ایجاد تورم در ناحیه لوزالعمده می‌شود سنگ‌های صفراوی و سنگ‌های لوزالمعده زمانی ایجاد تورم می‌کنند که چربی خون بالای ۵۰۰ باشد. این چربی‌ها از طریق ورزش و رژیم کاهش می‌یابند.

وی افزود: در رابطه با بیماری‌هایی که کلسیم خون را بالا می‌برند می‌توان به پاراتیروئید اشاره کرد. افرادی که ورم لوزالعمده دارند مستعد بیماری مجرای ادراری هستند.

وی در ادامه افزود: صدمه به لوزالعمده باعث تخریب مواد درون لوزالمعده‌ای می‌شود. کم شدن مواد غذایی، الکل و سنگ‌های صفراوی علل عمده ورم لوزالعمده هستند. بالا رفتن چربی و کلسترول خون عامل ایجاد بیماری اوریون است.

وی تصریح کرد: رژیمی که برای بهبود سنگ‌های صفراوی داده می‌شود این است که از مصرف غذاهای پرچرب و سنگین خودداری شود، زیرا باعث ورم در لوزالعمده می‌شود. غذاهایی که حاوی آنتی اکسیدان هستند از هر نوع ورمی پیشگیری می‌کنند. مصرف میوه‌ها سبزیجات و غذاهایی که ویتامین E دارند، در پیشگیری از انواع سرطان‌ها و ورم لوزالمعده نقش بسزایی دارند.

مصرف گوشت و مرغ که کاملاًٌ هورمونی هستند در کل مضر هستند، مصرف سویا و زیتون و چای سبز به بهبود کامل بیماری لوزالعمده کمک بسیاری زیادی می‌کند.

وی ادامه داد: مسکن‌ها و آرام بخش‌ها تأثیری بر روی لوزالعمده ندارد و آن را تقویت نمی‌کند. دانه‌ها روغی زیتون و هسته انگور و دانه روغنی سویا عامل بهبود این بیماری هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروزه سرطان‌های لوزالمعده رو به گسترش هستند و اقدام سریع و به موقع می‌تواند در پیشگیری و بهبود کامل این بیماری تأثیر بسیار مهمی داشته باشد. اگر این سرطان به موقع درمان نشود می‌تواند منجر به مرگ افراد و فلج شدن شود.

[click_like post_id='102231']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.