Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
ماده ای که آلت تناسلی مردان برای نعوظ نیاز دارد
4371

ماده ای که آلت تناسلی مردان برای نعوظ نیاز دارد

|
2 دیدگاه

آلت تناسلی مردان برای داشتن عملکرد طبیعی و مناسب در رابطه زناشویی نیاز به فاکتورهایی دارد که یکی از آن فراهم بودن شرایط جسمی است.

ویتامینی که برای نعوظ و عملکرد آلت تناسلی لازم است

توانایی مناسب در برقراری رابطه جنسی ارتباط مستقیم با سلامت جسمی و روانی دارد. همانطور که میدانیم برخی از افراد به دلیل مشکلات جسمی و کمبودهایی که در بدن دارند قادر به برقراری رابطه زناشویی مناسب نیستند در این میان اختلالات مربوط به آلت تناسلی مردان یکی از رایج ترین آنهاست.

مستقیم به سراغ موضوعی می رویم که شاید باشند در میان شما افرادی که از این مسئله رنج می برند ، مسئله پیچیده ای که شاید با راه حلی ساده قابل رفع باشد ،اختلال عملکرد آلت تناسلی در برقراری رابطه زناشویی .

ویتامین دی شلی آلت تناسلی مردان را رفع می کند

ویتامین دی همان ماده ای که آلت تناسلی مردان برای سفت شدن نیاز دارد. نتیجه تحقیقاتی دقیق در کشور ایتالیا این نکته را ثابت کرد و متخصصان دریافتند که مردان با کمبود ویتامین دی در برقراری رابطه زناشویی بسیار ضعیف تر عمل می کنند.

در گزارش کامل نتیجه این مطالعات آمده است که میزان ناکافی ویتامین d در بدن مردان باعث تشدید تولید رادیکال های آزاد می شود که یون های سوپر اکسید نام دارند.

آلت تناسلی برای عملکرد مناسب به ویتامین دی نیاز دارد

رادیکال های آزاد نامبرده اکسید نیتریک مولکولی را در بدن به شدت کاهش می دهند در نتیجه سفت شدن آلت تناسلی با اختلال و دشوار می شود.

اکسید نیتریک که توسط بدن انسان تولید می شود نقش مهمی را در گشادی رگها دارد vasodilator. ( در واقع یک ماده گشاد کننده عروق است . وجود آن کمک می کند تا رگهای خونی از هم باز شوند و جریان خون تسهیل یابد ، یکی از نتایج افزایش گردش خون در شرایط عادی بدن عملکرد آلت تناسلی و نعوظ را به صورت طبیعی حاصل می شود.

مسئول ارشد این گروه تحقیقاتی می گویند زمانی که بدن مقدار کافی اسید نیتریک نداشته باشد عروق خونی به اندازه کافی شل نشده و در نتیجه امکان نعوظ فرااهم نمی شود.

از منابع ویتامین دی می توان به این موارد اشاره کرد:

نور خورشید

ماهی تن نیز یکی از منابع مفید ویتامین D است

زرده تخم مرغ نیز غنی از ویتامین D است

جگر گاو

روغن کبد ماهی

آب پرتقال غنی شده با ویتامین D

غلات غنی شده با ویتامین D

برخی قارچ ها نیز درست مانند انسان مقادیر زیادی ویتامین D در تماس با نور خورشید تولید می کنند

ماهی های چرب مانند ماهی آزاد

[click_like post_id='102262']

از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: کمال کمالی

سلام وقتتون بخیر. پسری ۲۰ هستم.
در هنگام نعوظ کامل تمامی مویرگ ها و رگ ها به شکل کامل و مشخص بر روی آلتم نمایان میشه. خواستم ببینم این حالت خطرناکه و نیاز به درمان داره؟؟! همانطور که گفتم تمامی مویرگ ها و رگ ها قابل مشاهده هستند در حالت نعوظ کامل
ممنون از لطفتون

  توسط: salam_adminn

  هشتاد درصد موارد نعوظ شبانه آلت در مرحله REM خواب رخ می‌دهد. حداکثر زمان نعوظ حین خواب در حوالی سن بلوغ قرار دارد که آلت تناسلی در حدود ۲۰٪ مدت زمان خواب در حالت نعوظ قرار دارد. در دهه دوم زندگی میانگین این میزان به حدود ۳۸ دقیقه می‌رسد و در بزرگسالی این عدد به ۲۷ دقیقه کاهش می‌یابد.
  تعداد دفعات سفتی آلت معمولاً ۳ تا ۶ بار در۸ ساعت و میانگین زمان آن‌ها حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است و در هر بار نیز شدت سفتی آلت باید بیش از ۷۰٪ باشد.
  یک نعوظ کامل نشانه سالم بودن محور عصبی عروقی می‌باشد و در نتیجه علت ناتوانی جنسی می‌تواند عصبی یا روحی وروانی باشد.

  این ام طبیعی است اما طبق گفته شما مویرگ ها قابل رویت هست این به تشخیص متخصص اورولوژی امکان پذیر است با مراجعه به پزشک غدد از سلامتی خود اطمینان حاصل کنید باتشکر

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
 • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
 • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.