Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
با این روغن ها از بیماری قلبی در امان بمانید
403

با این روغن ها از بیماری قلبی در امان بمانید

|
0 دیدگاه

يکي از ارکان طول عمر و جواني پايدار از نظر طب سنتي مصرف مداوم روغن حيواني است.

با این روغن ها از بیماری قلبی در امان بمانید

حسن اکبری متخصص طب سنتی گفت: سلول‌های عضله قلب، برخلاف سلولهای عضله اسکلتی، شامل واحدهای مجزای سلولی هستند. و دارای یک هسته بزرگ می‌باشند و در داخل سیتوپلاسم خود حاوی تعداد بسیار فراوانی از میتوکندری‌ها هستند که برای فعالیت این سلولهای پرکار و خستگی ناپذیر، مادام العمر انرژی تهیه می‌نمایند.

وی افزود: برای انقباض این عضلات یون کلسیم و برای انبساط مجدد و آمادگی انقباض بعدی ATP (سوخت سلولی) لازم است که در مورد سلولهای عضله قلب بهترین بنزین سلولی، روغن‌های حیوانی هستند. زیرا طبیعتاً سلولهای قلبی از اسیدهای چرب آزاد تغذیه می‌کنند که بهترین آن‌ها در چربی‌های طبیعی حیوانی یافت می‌شود.

اکبری اظهار داشت: بنابراین کسانی که اصلاً از روغن‌های حیوانی استفاده نمی‌کنند دچار یک بیماری قلبی به نام کاردیومیوپاتی می‌شوند.

که در اثر کمبود انرژی این سلولها به وجود می‌آید و چه بسا بسیاری از کسانی که نامزد پیوند قلب به علت نارسایی شدید قلبی هستند اگر روزانه برای صبحانه فقط یک قاشق مرباخوری روغن حیوانی مصرف نمایند سلول‌های قلبی‌شان مجدداً به کار می افتند و دیگر نیاز به تعویض قلب ندارند.

وی در پایان بیان کرد: بنابراین تغذيه ي سلول‌هاي خود عضله ي قلب از اسيدهاي چرب است که تنها در روغن حيواني به وفور يافت مي شود. از نظر طب اسلامي وطب سنتي خواص روغن حيواني بي شمار است و از آن جمله مي توان به استخوانسازي، کاهش غلظت خون، کاهش چربي‌هاي زايد شکم، شادابي و سفيدي پوست و سم زدايي از بدن اشاره کرد.

[click_like post_id='105046']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.