Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
روشی درمانی برای تقویت سیستم گوارشی
675

روشی درمانی برای تقویت سیستم گوارشی

|
0 دیدگاه

برای تقویت سیستم گوارشی تان پیشنهاد می کنیم از برخی روش های درمانی طب سنتی استفاده کنید که در افزایش توان معده و روده تاثیر زیادی میگذارند.

نسخه اول برای تقویت معده

 از راه‌های تقویت معده می‌توان به نسخه یک قاشق مرباخوری بارهنگ+ یک قاشق مرباخوری نعنا خشک+ یک لیوان آب+ نصف لیوان گلاب اشاره کرد که بهتر است این مواد یاد شده را در یک قوری ریخته در آن بسته و ده دقیقه بجوشد و بدون اینکه این جوشانده را صاف کنند با عسل یا نبات شیرین کنند و نیم ساعت قبل از غذا مصرف کنند و دم نوش آویشن و پونه کوهی را یک ساعت بعد از غذا مصرف کنند البته برای رسیدن به نتیجه بهتر است به مدت یک تا سه ماه مصرف شود.

کارشناس طب سنتی بیان داشت: بهترین مسئله برای تقویت معده رعایت آداب صحیح غذا خوردن است یعنی مصرف آب و مایعات در حالت ناشتا، نصف شب، یک ربع قبل غذا، بین غذا و تا یک ساعت بعد غذا جداً پرهیز شود.

علوی عنوان کرد:خوب جویدن غذ مهمترین اصل در حفظ سلامت معده است همچنین بهتر است افراد برای رفع تشنگی شب‌ها آب گرم و عسل و گلاب بنوشند و بهتر است قبل از خواب این نوشیدنی را درست کنند و در صورت تشنگی در میانه شب مصرف کنند.

نسخه دوم برای تقویت معده

وی اضافه کرد: نسخه دیگری برای رفع ضعف معده وجود دارد که می‌توان از مخلوط نمک طبیعی و پودر آویشن (به نسبت ۱ به ۳) قبل و بعد از غذا و چه بهتر که روی غذا خورده شود. آویشن معده را دباغی می‌کند.

نسخه‌ای برای تقویت روده برای درمان یبوست

این کارشناس طب سنتی خاطرنشان کرد: برای تقویت روده‌ها و درمان یبوست بهتر است که ۷ عدد انجیر را هر شب در یک سوم لیوان گلاب+ دو سوم لیوان آب خیسانده شود و صبح ناشتا هر روز نیم ساعت قبل از صبحانه تا سه هفته خورده شود.

[click_like post_id='107094']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.