Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
درمانی ساده برای زود انزالی
555

درمانی ساده برای زود انزالی

|
0 دیدگاه

زودانزالی در مردان یکی ازشایع تریم مشکلات در بخش قابل توجهی ازمردان است که بی تردید در روابط زناشویی و تحکیم بنیان خانواده نیزنقش جدی دارید.

درمانی ساده برای زود انزالی

صرف نظر از روش های مختلف درمانی برای این بیماری ،نوعی تمرین روی ماهیچه هایی که مسئول نعوظ و انزال در مردان هستند می تواند دراین زمینه تاثیرگذار باشد. برای این تمرین ، در حین ادرار کردن، ادرار خود را نگاه دارید و سپس رها کنید. نتیجه این تمرین ها حداقل پس از شش ماه اگر بطور مرتب صورت گیرد بروز می نماید .

تقویت ماهیچه لگنی

این تمرین روی ماهیچه هایی کار می کند که مسئولیت نعوظ و انزال در مردان را برعهده دارند.

برای یافتن آنها هنگام ادرار،می بایست ادرار تان را نگاه دارید و سپس رها کنید. ممکن است مدتی طول بکشد تا این عضله ها را پیدا کنید و بتوانید آن ها را کنترل کنید. بعد از شناسایی این ماهیچه ها حتی در حالت عادی هم (در حین دیدن تلویزیون، کار و غیره) می توانید مرتبا آن ها را منقبض کرده برای چند ثانیه نگاه دارید و سپس رها کنید.

در ضمن اگر عضلات کف لگن قوی داشته باشید دچار عوارض بالا رفتن سن هم نخواهید شد چون اکثرا در افراد کهنسال قدرت نعوظ کم می شود و زاویه آلت به سمت پایین تغییر می کند اما با داشتن عضلات کف لگن قوی این عوارض بسیار کمتر می شوند.این را هم تاکید کنیم که نتیجه این تمرین ها حداقل پس از شش ماه اگر بطور مرتب انجام شوند بروز می کنند. پس توقع تاثیر یک شبه نداشته باشید.

پس اول مدتی وقت صرف کنید تا این عضلات را پیدا کنید. بعد که دیگر بدون ادرار کردن هم آن ها را تحت کنترل داشتید می توانید از دو سری ۱۰ تایی صبح و شب یعنی ۲۰ تا صبح و ۲۰ تا شب شروع کنید و عضلاتتان را منقبض کنید، برای ۱ تا ۳ ثانیه نگهدارید و بعد رها کنید. هر هفته ۱۰ تا به این تمرین ها اضافه کنید زمانی که تعداد آن ها رسید به ۵۰ یا ۶۰ تا صبح و ۵۰ تا ۶۰ تا شب همین عدد آن را نگهدارید.

وقتی که به انجام تمرین ها عادت می کنید دیگر حتی لازم نیست که فقط صبح آن ها را انجام دهید می توانید در طول روز نیز این تمرینها را تکرار کنید.

[click_like post_id='102664']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.