Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
شادی از نظر شما چیست ؟
276

شادی از نظر شما چیست ؟

|
2 دیدگاه

همه ما آگاهانه یا ناآگاهانه به دنبال شادی هستیم ، مسلما هرکدام از مابه نوعی  آن را تعریف می کنیم … اما ببینیم اندیشمندان درباره آن چه می گویند ؟

شادی از نظر شما چیست ؟

این نکات گاهی چونان تلنگری برای ذهن هستند ، گاهی تعاریف کلیشه ای ما از شادی در زندگی را زیر سوال می برند و گاهی تمام آنچه که برای ما شادی آفرین است تغییر می کند!!! این ها نقل قول هایی در مورد شادیند که آن ها را از منابع مختلف جمع آوری کرده ایم. شما هم نظرتان را درباره شادی بنویسید ، بگویید که شادی از دیدگاه شما چیست ؟

شادی چیزی نیست مگر هماهنگی ساده ای میان انسان و زندگی ای که اداره می کند.( آلبر کامو)
اگر مدام به دنبال یافتن این باشید که شادی از چه چیزی تشکیل شده ،هرگز شاد نخواهید بود. اگر فقط به دنبال معنای زندگی باشید، هرگز زندگی نخواهید کرد. (آلبر کامو)
موفقیت کلید شادی نیست. شادی کلید موفقیت است. اگر آنچه را که انجام میدهید دوست دارید، موفق خواهید شد.(آلبرت شوایتزر)
کسی نباید مردم را به سوی شادی صرف هدایت کند، زیرا شادی بت است .باید افراد را به سوی علاقه دو جانبه هدایت کرد. یک حیوان هنگام جویدن شکارش ممکن است شاد باشد. اما فقط انسان ها قادرند نسبت به هم علاقه نشان دهند و این بزرگترین دست آوردی است که می توانند آرزو کنند.(آلکساندر سولژنیتسین)
به دنبال شادی بودن، عبارت مضحکی است. اگر به دنبال شادی باشید هیچ گاه آن را نخواهید یافت. (پی. سی. اسنو)
شادی نوعی از شجاعت است. (اچ. جکسون)
شادی قابل مسافرت کردن،تصاحب کردن، کسب کردن، پوشیدن یا مصرف کردن نیست. شادی تجربه روحی زندگی کردن هر لحظه توام با عشق، مهربانی و سپاسگزاری است. (دنیس ویتلی)
کسانی که قادرند بدون دلیل بخندند یا معنای حقیقی شادی را دریافته اند و یا به کلی دیوانه شده اند.(ان. پاپرنیک)
در دنیا نه شادی و نه بدبختی وجود دارد؛فقط تشابهی میان این حالت ها وجود دارد و نه بیشتر. کسی که عمیق ترین غم را احساس کرده به بهترین نحو قادر است باشکوه ترین شادی را تجربه کند. (داموس)
گفتن اینکه چه چیزی شادی می آورد بسیار دشوار است. فقر و ثرت هر دو شکست خوردند.(اف. مک کینی)
تنها یک شادی در زندگی است، دوست داشتن و دوست داشته شدن. (ژرژ ساند)
حقیقت همیشه بسیار دیر آشکار می شود. اما مهم ترین تفاوت میان شادی و خوشی این است که شادی استوار و خوشی ناپایدار است.(جی. دی. سلینجر)
انسان نادان شادی را در دوردست جستجو می کند، اما انسان عاقل آن را زیر پایش می پروراند.(اوپنهایم)
آنچه ما رمز شادی می نامیم چیزی بیش از اشتیاق ما برای انتخاب زندگی نیست.
شادی و غم به موازات هم جریان دارند.هنگامی که یکی استراحت می کند دیگری به ادامه دادن گرایش دارد.(الیوت)
شادی مانند پروانه ای است که اگر دنبال شود همیشه ورای دست یابی است. اما اگر به آرامی بنشینید، ممکن است بر شما فرود بیاید.(ناتانائیل هاتورن)
اگر در دنیای امروز افراد بسیاری بودند که به جای آرزوی ناخرسندی دیگران،شادی خودشان را آرزو می کردند می توانستیم در مدت کوتاهی بهشتی داشته باشیم.(برتراند راسل)
حسابگری و شادی ترکیبی غیر ممکن اند. (مارک تواین)
هنر زندگی شامل حفظ کردن و وفاداری به نوع خاصی از شادی نیست. بلکه فرصت دادن به شادی برای تغییر شکلش بدون ناامیدی از تغییراست. شادی مانند کودکی باید فرصت رشد کردن داشته باشد.( سی. ال. مورگان)
شادی زمانی است که آنچه فکر می کنید، آنچه می گویید و آنچه انجام می دهید با هم در هماهنگی اند. (گاندی)
شادی چنین است؛ مجذوب شدن در چیزی کاملا باشکوه.(کاتر)
۲۰۱۲-۰۷-۰۷ ۲۰:۰۹:۲۰

[click_like post_id='104532']

از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: شادی سپهی

شادی، حال و هوای سبکبالی است؛ انقدر سبک در فکر، نگاه، … که همه چیز و همه کس رو خوب می بینی. اماده ای برای خدمت برای پرواز برای زندگی کردن و زندگی دادن. شادی انتخاب است. درون است در همین حوالی که هرکس میتواند انرا دریابد اگر بخواهد. تمرکز بر خواسته هاست. صدای مهربانی است. نگاه شوق است ازدریچه سپاس. اری شادی خیلی نزدیک است اگر بخواهیم انرا.

    توسط: معصومه حیدری

    از اینکه نظراتتون رو باما به اشتراک میگذارید نهایت تشکر را دارم
    شادباشید.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.