Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
تسکین دندان درد با میخک بهتر ازبنزوکائین
395

تسکین دندان درد با میخک بهتر ازبنزوکائین

|
0 دیدگاه

از میخک  هزاران سال است که  بعنوان دارو استفاده می شود ، اما  آن بیشتر  به عنوان یک درمان موثر برای  درد دندان است. مردم   از آن برای درمان درد دندان برای قرن هاست که استفاده میکنند.

تسکین دندان درد با استفاده از میخک:

اسانس میخک، به طور موقت انتهای عصب که  باعث از دست رفتن حس می شود بی حس می کند. در مجله دندانپزشکی  ۲۰۰۶  نوشته شده  که روغن میخک  درست مثل بنزوکائین برای کمک به دندان درد و درد مزمن دندان بکار می رود.

میخک آنتی اکسیدانی بسیار قوی است که می تواند به از بین بردن رادیکال های آزاد و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند.

اسانس میخک شامل مواد مغذی مانند کلسیم، منیزیم، فسفر و پتاسیم و همچنین ویتامین های A، B و C. میخک یکی از بالاترین منابعمنگنز را دارد . این برای سوخت و ساز بدن لازمست است. به کمک آن  آنزیم ها،  استخوان تقویت می شود.

شیوه استفاده از اسانس میخک:

مخلوط ۲ قطره از روغن میخک با حدود نیم قاشق چای خوری از روغن نارگیل  را در  یک توپ پنبه  مخلوط کرده. به دندانی که درد می کند روی آن نگه می داریم هنگامی که درد  از بین رفت پنبه را دور می ریزیم زمان خواب این کار را انجام ندهید چون ممکن است سبب خفگی شود.

روغن میخک همچنین برای گاز و نفخ موثر است.  گاز  معده را کاهش می دهد  برای از بین بردن سموم موثر است. همچنین اینناراحتی ناشی از زخم های معده را تسکین می دهد و در برابر تهوع، سکسکه،  استفراغ موثر است.

[click_like post_id='115268']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.