Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
روشی برای برجسته کردن چشم ها بدون آرایش
741

روشی برای برجسته کردن چشم ها بدون آرایش

|
0 دیدگاه

چشم ها یکی از پر جلوه ترین اعضای صورت هستند که می توانند زیبایی هر شخص را چند برابر نمایند. برای داشتن چشم های زیبا لازم نیست از مواد آرایشی زیاد استفاده کنیم.

برجسته کردن چشم

اگر به هر دلیلی نمی توانید چشم های خود را آرایش کنید، در این مطلب با ما همراه باشید چرا که قصد داریم به شما یاد دهیم چگونه بدون آرایش چشم های جذاب و زیبایی داشته باشید.مژه ها را فر کنید: فر کردن مژه ها در آرایش چشم امری ضروری است چون چشم ها را درشت تر نشان می دهد.

با استفاده از فرمژه ابتدا از ریشه شروع کنید و به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید سپس از میانه مژه ها و در اخر انتهای مژه ها را فر کنید. اینگونه فر مژه طبیعی می شود. اگر با یک حرکت فر کنید طبیعی نمی شود. به جز فرمژه می توانید با روش های دیگری هم این کار را انجام دهید.انگشت را در اثر دمیدن گرم کنید و به مدت ۱۰ ثانیه مژه ها را به سمت بالا نگه دارید.

قاشق را با آب ولرم گرم کنید و قسمت فرورفته آن را روی ریشه مژه ها قرار دهید.با یک مسواک تمیز مژه ها را به سمت بالا شانه بزنید. ابتدا مسواک را در آب گرم قرار دهید و با حوله آب اضافی آن را بگیرید سپس مژه ها را با آن شانه بزنید.رنگ هایی بپوشید که چشم ها را برجسته نشان دهد: باید تشخیص دهید که پوشیدن چه رنگ هایی چشم شمارا برجسته نشان می دهد.

هنگام خرید لباس آن را کنار چشم ها قرار دهید.هرکدام که بیشتر به چشم ها بیایند را بخرید.چشم های آبی باید لباس های مشکی و انواع رنگ های آبی، بنفش، صورتی و سبز روشن بپوشند.
چشم های قهوه ای باید با رنگ های قرمز و نارنجی شروع کنند.

هچنین رنگ های قهوه ای روشن، آبی تیره، اسطوخودوسی، طلایی و سبز لجنی.چشم های سبز باید لباس های بنفش، سبز، مشکی، آبی دریایی و زرد مات و قهوه ای تیره بپوشند.

ابروها را مرتب کنید: ابروها به صورت شکل می دهند. همیشه ابروها را با موچین مرتب کنید. سعی کنید ابروها طبیعی باشند.
هیچوقت ابروها را وکس نکنید چون پوست اطراف ابرو حساس است.اگر نمی توانید ابروها را موچین تمیز کنید با استفاده از مسواک به سمت بالا شانه بزنید.

[click_like post_id='115150']

دانیال میکائیلی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.