Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
پیشگیری از کمر درد با پیراهن جدید TruPosture
329

پیشگیری از کمر درد با پیراهن جدید TruPosture

|
0 دیدگاه

کسانی که از هر نوع دردی در پشت کمر خود رنج می برند می دانند که این درد حس خوشایندی نیست.

پیشگیری از کمر درد با پیراهن جدید TruPosture

کم تحرکی و خم شدن در پشت میز کار یا خیره شدن به حالت خمیده روی صفحه مانیتور که در طول روز انجام می گیرد همه اینها حکایت از این دارد که بسیاری از مردم آگاهی چندانی از نحوه نشستن خود ندارند.

جلوگیری از کمردرد با پیراهن ضد کمردرد

موسسه Adela Health به تازگی پیراهنی را طراحی کرده است که با راهنمایی و کاربرد درباره چگونه نشستن، کمک زیادی در کاهش درد پشت و کمر افراد می کند.

 با دانستن کمی اطلاعات شما متوجه نشستن غیر استاندارد خود بر روی صندلی خواهید شد. پیراهن TruPosture آخرین نسخه در وسایل پوشیدنی است که در آن حسگرهای نانو قرار دارند و همچنین می توان این لباس را در ماشین لیاسشویی نیز شست.

 تعبیه حسگرها در لباس به این منظور است که حرکات ستون فقرات را با دقت نیم درجه اندازه گیری کنند، و به موقع بازخورد نحوه نشستن را به کاربر انتقال دهد.

 وقتی حسگرها انحراف زیادی در خمیدگی و تکیه دادن کاربر را تشخیص دهند، علامت لرزشی را به نقاط خاصی از بدن می فرستد و از این طریق کاربر میداند که چگونه و کجا باید به صورت استاندارد بنشیند. به مرور زمان با نشستن به حالت استاندارد، ابتلا به درد و خستگی در کمر کاهش پیدا می کند.

 کنترل جسمی و ارسال بازخورد در مرکز پیراهن قرار دارد و مانند حسگر های هوشمند نحوه قرار گرفتن بدن را زیر نظر دارد اما به جای جستجوی اطلاعات تناسب اندام در حالت معمولی، این پیراهن روی هم ترازی ماهیچه ها و ستون فقرات متمرکز است. این پیراهن از طریق بلوتوث به برنامه کاربردی TruPosture بر روی گوشی کاربر متصل می شود اطلاعاتی را درباره نحوه نشستن کاربر به او می دهد.

[click_like post_id='115714']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.